Jump to content

Moto Zajednica

Svabin strom sa kantama

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ja mnogo volim te kante. Ja sam hteo da na dakotu montiram tenkovke od 20litara, kao rezervu benzina, ali sam se onda preracunao kolika je to tezina, i kako se sa tim iz krivine izlazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4338 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Jesuli te kante os americke vojske tj. crnackog bataljona za dorucak :roll: posto vidom da je slikano u podzemnoj garazi negde u severnoj americi :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Kante izgledaju do jaja. Jeste da su velike i ''plehane'' ali i svrha im je takva. Givi jeste 10000000 lepsi ali je i pet puta manji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Jesuli te kante os americke vojske tj. crnackog bataljona za dorucak :roll: posto vidom da je slikano u podzemnoj garazi negde u severnoj americi :wink:

 

Greska. Long Beach' date=' California (skoro pa ne moze juznije da bude :) )

 

Evo bas ovde (tu sam i ja proveo izvesno vreme zivota (dok sam bio mlad i smeker :) ):

 

 

 

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/imported/1a/PR9iG_lbcopy5ji.jpg[/img]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Auuu sto mu je daleko more moze da peca sa terase 8)

 

Udjes u lift a ono ovako:

 

3

2

pool

ground floor

beach

 

stisnes 'beach', lift se otvori a ti izadjes na pesak

 

eeee, bili su to dani :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Da, jebote.... Tamo je mnooogo prikladniji neki zaostreni R sa podignutim repom, nego putni Strom. Doduse, dok sam bio tamo najvise sam vidjao BMW-ove i vrlo malo sportskih bajkova.

 

Mada, nije ni da mu nije mesto jer Ameri imaju sjajne puteve za voznju i jos bolju klimu za putovanja. Secam se ulaska u Josemiti nacionalni park... Pa 'teo sam da se ubijem sto nisam bio na bajku, vec u kolima... Ebiga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Da' date=' jebote.... Tamo je mnooogo prikladniji neki zaostreni R sa podignutim repom, nego putni Strom. Doduse, dok sam bio tamo najvise sam vidjao BMW-ove i vrlo malo sportskih bajkova.

 

Mada, nije ni da mu nije mesto jer Ameri imaju sjajne puteve za voznju i jos bolju klimu za putovanja. Secam se ulaska u Josemiti nacionalni park... Pa 'teo sam da se ubijem sto nisam bio na bajku, vec u kolima... Ebiga[/quote']

 

Ima i tamo fenomenalnih puteva za Strom (navozao se on i sa DR-om slatko). Strom je kupio zbog Evrope i onog naseg puta a kante zato se tripuje na neki laganiji offroad a one su skoro pa neosetljive na neke lakse padove.

 

Inace, Strom se najbolje prodaje bas u USA, pa u Nemackoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd
Da' date=' jebote.... Tamo je mnooogo prikladniji neki zaostreni R sa podignutim repom, nego putni Strom. Doduse, dok sam bio tamo najvise sam vidjao BMW-ove i vrlo malo sportskih bajkova.

 

Mada, nije ni da mu nije mesto jer Ameri imaju sjajne puteve za voznju i jos bolju klimu za putovanja. Secam se ulaska u Josemiti nacionalni park... Pa 'teo sam da se ubijem sto nisam bio na bajku, vec u kolima... Ebiga[/quote']

 

Ima i tamo fenomenalnih puteva za Strom (navozao se on i sa DR-om slatko). Strom je kupio zbog Evrope i onog naseg puta a kante zato se tripuje na neki laganiji offroad a one su skoro pa neosetljive na neke lakse padove.

 

Inace, Strom se najbolje prodaje bas u USA, pa u Nemackoj.

 

A kod nas se verovatno najbolje prodaju R-ovi. Jel neko vidi tu neku logiku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja