Jump to content

Moto Zajednica

Koliko moze da kosta kod nas ovakva jakna SHIFT VERTEX LEATHER MOTORCYCLE JACKET

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Šiping za Srbiju ti je 39.98 usd

Ako ideš sve po ps-u na cenu i šiping dodaš 10% carine i na cenu artikla+šiping+carina dodaš 18% pdv + cca. 1500 din špediterske usluge

 

E sad možeš da ih zamoliš 2 stvari

 

1. Da ti naprave fakturu na neki manji iznos npr. 50usd pa da na tu sumu platiš dažbine

2. Da ti pošalju u kutiji obeleženoj kao GIFT i onda da moliš boga da ti to prođe na pošti kao takvo bez dažbina  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Aha, ok, hvala na savetu, tako nesto sam i mislio da odradim samo koliko moze ovo da kosta ovde? da ne bude da sve isplacam a da sam imao ovde za jeftinije? koja bi cena jakne bila na nasem trzistu? razmisljao sam da stavim cenu od 200$ i da posalje DHL-om, al prosli put su me odrali tako da ???

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Ili odes na www.lombard.rs ukucas cenu,shiping po us free,prevoz i ostale formalnosti njihovu zaradu i izadje ti 650 us-442 e( ???) ova crna

Salu na stranu shift kod nas neces naci ja ganjam jednu drugu vec dosta dugo ali nikako da je uzmem uvek racunam da ce vise od pola jakne da mi uzmu na troskove,a nemam nikog ko dolazi u skoroj buducnosti,imas na de-ebaju ali su cene povece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

koliko moze da bude teska ta jakna?? po njihovom ispade $703.49

(cena: 499.99$ + 0$ dostava po usa+ tezina sam stavio 0.5kg = $703.49~505evra)

ja sam vec poceo da se pripremam da je narucim, samo gledam kako mi je najisplativije DHL, FeDex, USPS ili UPS, mislim se usps-om ili dhl-om, mada ne znam koliko ce mi staviti carinu?? recicu da mi odradi racun na 149.99$ + 39.99$ shiping = 189.99$ i stavicu nesto tipa "manufacture error, smaller size" bla bla... Videcemo kako ce biti..

 

Koju ganjas ti?

 

 

***

Tek sad sam provalio da vec imam njihove rukavice koje sam narucio preko ebay skoro, prezadovoljan sam  :D

post-1040-12879063438989_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

koliko moze da bude teska ta jakna?? po njihovom ispade $703.49

(cena: 499.99$ + 0$ dostava po usa+ tezina sam stavio 0.5kg = $703.49~505evra)

ja sam vec poceo da se pripremam da je narucim, samo gledam kako mi je najisplativije DHL, FeDex, USPS ili UPS, mislim se usps-om ili dhl-om, mada ne znam koliko ce mi staviti carinu?? recicu da mi odradi racun na 149.99$ + 39.99$ shiping = 189.99$ i stavicu nesto tipa "manufacture error, smaller size" bla bla... Videcemo kako ce biti..

 

Koju ganjas ti?

 

 

***

Tek sad sam provalio da vec imam njihove rukavice koje sam narucio preko ebay skoro, prezadovoljan sam   :D

 

Ja stavio 450 umesto 499,99 moja greska prilikom izracunavanja cene,jakna ne moze kao je kozna da bude o,5 tezak paket ni pod razno moja ixs je oko 2 kg teska znaci racunaj paket oko 2,5 kg,jurim neku oktane ne znam tacno trebam opet da pogledam da je nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja