Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Jun 9
Maj 27
Maj 6
April 27
April 4
Mart 25
Mart 24
Mart 15
Februar 16
997
Pregled svih promena statusa od člana Endurac
Drugari, ima`l neko bas gitaru...krenuo bih malo da ucim, prodaja, zajam,menjaza...063 7716 465
SHOKLA
Ako vec imas gitaru, nabavi samo BAS...
sashac
samo dublje sviraj gitaru.
Endurac
spusticu je za 4 oktave u pravu si....
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja