Jump to content

Moto Zajednica

KIZA73

Članovi
  • Broj tema i poruka

    159
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: KIZA73

  1. I posle bi neko da uvali trkalicu staru dvaes godina za 2000e ;D
  2. Cim kazes dobar dan, svi misle da si retardiran. Ko da si skinuo gace i natrtio se, odma bi da te hebu. Ispada da treba da se ponasas ko skot da bi te respektovali. Sreasno E, vala ako si napisao. Ako ti i dalje bude pretio, ja se javljam da mu punim bulju simikama.
  3. Pozdrav ;D
  4. Saucesce...
  5. Imaj u vidu da se tesko prodaje, a u zameni za nesto jace nikad neces dobiti realnu cenu za svoj motor.
  6. Pozdrav ;D
  7. Pozdrav ;D
  8. Pozdrav ;D
  9. Pozdrav ;D
  10. Pozdrav ;D
  11. Pozdrav ;D
  12. Pozdrav ;D
  13. Pozdrav ;D
  14. Pozdrav ;D
  15. Pozdrav ;D
  16. Pozdrav ;D
  17. Pozdrav ;D
  18. Pozdrav ;D
  19. Pozdrav ;D
  20. Pozdrav ;D
  21. Pozdrav ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja