@Strasilo
naravno da sam i planirao da napravim sam kod majstora idem samo ako je nesto ozbiljno inace vise volim sam
samo cu ipak za dihtung da upotrebim klingerit, da budem 100% siguran, ipak se to dosta greje, a materijal je za dihtunge i predvidjen, najveci problem mi je bio da nadjem na malo, jer svi prodaju ogromne table, ali nasao se kolega sa foruma koji ima )
a sto se tice na uputstvu za izradu, dosta znaci, jer mi uopste nije palo na pamet kojim redosledom da secem, busim rupe itd..zahvaljujem na finim slikama :care:
druze, meni je zao sto nemam ja deo tog klingerita, pa da dam tebi, jer me odusevljava sto jos ima takvih ljudi...ali zato ako hoces da odradimo zajedno ili da vidis kako je meni ispalo, slobodno se javi ja sam na nbg
inace i meni je otisao ceo dihtung, jer kad sam skidao karter bio je zalepljen pa se otkinuo, a i mislim da nema sanse da se sacuva dihtung pri skidanju, vec da mora uvek drugi... sto se tice srafa, idem po preporuci Spredraga, kod Djekica, da ureze novi navoj, pa siri sraf ili da stavi taj helicoil, da opravi postojeci navoj, to prepustam majstoru... ti vidi sta ces, ali mislim da ce ceka potpuno identicna porcedura hahahah ))