-
Broj tema i poruka
4305 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: vlajko
-
Ja sam trazio od drugara i jednu i drugu poljoprivrenu masinu da probam.. Definitivno su ova dva motora najbolji izbor za nase uslove na putu Za Zextrimom sam se menjao i ganjao jedan dan.. I za moje potrebe ST je dovoljno brza i nesalomiva..Cini mi se i malo udobnija i za mojih 178cm taman Moje nesubjektivno misljenje je da Afici fali malo snage..no to kompenzuje u trajnosti i vernosti.. Videcemo kako ce nmbr.2 gospodin Yamaha da se ponasa.. Za moju cb-jku sam siguran da ce raditi narednih 20 dodina minimum. @acimobg..mozemo da se djoramo neku turu..po gradu ili van... Kepijada me narocito raduje..konacno cu imati krampon i zicanu felgu..a tek hod prednje viljuske..juraa
-
Ma uzi za sina;) Tebi moze na 2 rate..
-
naravno da nisi..svaki motor je dobar dok sluzi svrsi
-
folk i rock bajkeri - poštovanje različitosti (time is now)
vlajko je odgovorio članu Savage u Moto Skupovi
Punk's Not Dead -
Aco sta kazes na ovo luce? MZ limuzina..cetri metra dima... ...i svega 400evara! ali ako sipas no smoke formulu..moze i da mirise na jagode dok ores po njivama
-
folk i rock bajkeri - poštovanje različitosti (time is now)
vlajko je odgovorio članu Savage u Moto Skupovi
To bi bio skup gluvih..slepaca uglavnom svuda ima.. -
Imam neke jabuke na shleper..po mozd da trgujemo?
-
Oce li neko mz-a za 4 glave? http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=57437.0
-
Bravo Lale! Eto covek kad sebi zacrta cilj..i samo pichi blago chici;) Pa da vidimo kolko su stvarno dobri ti bavarci u Tvom rezimu eksploatacije.. kosooki vs opeglani.. Da, putopis odlican..vidi se kroz redove koliko smo svi mi zaista omadjijani napravom na dva tocka
-
BJB vikend voznja, 7-8 avgust 2010, Crna Reka, Golija
vlajko je odgovorio članu lalajko u BJB Vikend Vožnje
Lale, mora da si mnogo mazio bembu..pa kasnis sa temom.. A ima i druga stvar..Obicno je oko 900 do 1000 korisnika dnevno.. a ovih dana 200 do 300.. Znaci, ko je mogao i imao para otisao je negdi.. Evo ja sam(kao i ti) zrtvovao more i odmor i sve zivo..zarad novog magarenceta;) Menjamo sekte.. bas smo nevernici.. Ako ne bude dovoljno kandidata za ovu voznju..mozda da se malo pomeri datum? -
Ti ponesi knjige sa sobom. Ne želim da uzimam bez posvete. I da mi se sve troje potpišete. Koji si ti car:) Mozda bi mogao neku kolumnu da imas..nesto kao muski s*x&city&bike&road:) edit: sta je bre ovo? kada hoces da napises s e x ono ispadne sex
-
folk i rock bajkeri - poštovanje različitosti (time is now)
vlajko je odgovorio članu Savage u Moto Skupovi
Aj da dodam nesto, kao pripadnik najmanje manjine ovde.. Jeste li znali da neki svetski renomirani DJ-evi provlace kroz setove trube, fanfare, a da ne govorim o islamskom melosu.. Takodje, i ovi nasi novokomponovani turbomegasega folkeri su cesto u bitu..Znaci vrtis stanice na radiu..i krene nesto fino KAO...tuc, tuc, tuc..dok se ne zaori neka kuknjava AAAaa.. kada prestane ubistveni vokal..stvar maltene lici na neke druge..samo da ne otvara usta... U moji setovima umem da ubacim i Boru Dugica, i Bilju i cigane neke opicene imam..truba i ludio..ali na 126 do 130 bita..U nedostatku novih stvari, obradjene i remiksovane su skoro sve stare..i to stvarno moze dobro da zvuci.. Dalje ima tu i brazilijane i afro, fanki ritma.. ma moze i reage..to je sve sirina koju dobar DJ moze da pruzi! Ibiza, ili recimo Luciano Sidney boat party..Cinimi se da je najvece ludlo krenula posle truba..koji nisam uspeo da skapiram odakle su..mozda Rumunske, nebitno voleo bih tog lika (kome je majka iz Chilea a cale Austrijanac) da sprovedem do Guce..na kojoj ni ja jos nisam bio.. E sad gde su tu muzicari..Pa otisli da piju.. Danas svako malo vican kompu i carima neta..moze da sedne i napravi/izmiksuje neku muziku..Onos sto je danas skinuo..vec veceras se moze naci u setu... Neosporno mora da ima dara za bubnjara..inace ce biti izvizdan i proteran sa dj pulta.. Kvalitetan set te vozi i NIKAD NIJE ISTI! Mozda Malo kad ga utupi DJ Lale ali Marko Nastic kad te zavrne kez ti je od uva do uva..a bez shake tableta..Jeste gudrovina provucena kroz sve to..ali i rakija je droga, i cigarete i ladno pivo..Sve su to podstapalice i psiho stimulansi..koje koriste maltene SVI..Svaka cast strejt izuzecima..njima se divim, ali oni su cesto umoceni u carobni napitak po rodjenju p Postujem i cenim rock&roll..Rokaj i rolaj, odatle je sve pocelo.. I to je sve ok, na tome sam odrastao.. Medjutim ovde se slabo muzicar leba moze najesti od te rabote..tako da vrlo malo ima nove i sveze krvi..Klinci smo bili..ali se znalo skupiti za Savu svinjara ili Modro Oko..Sada prolaze sise do nosa i zanosna guzica..za razuzdane mase..dajte hleba i igara i sve ce biti ok. Zato u zivotu bitas svoje prijatelje.. kao i mesta na koje ides ili vozis.. Evo Kepo nam opet sprema ludnicu..i recimo na prosloj Kepijadi Thievery Corporation svirio po danu(sa cd-a naravno) a uvece neki simpatican domaci bend.. Kepu za predsednika:) A da su cepale Divlje jagode.. O ovim drugim ne smem ni da pomislim sbbkbb Stay Tuned -
BJB vikend voznja, 7-8 avgust 2010, Crna Reka, Golija
vlajko je odgovorio članu lalajko u BJB Vikend Vožnje
Zao mi je..ali ovo cu morati da propustm -
Vozi kao da svi hoce da te ubiju.. To nije daleko od istine ,a posebno se odnose na vozace bicikala sa motorom.. I ovako smo nejaki i ranjivi..a na tom govancetu posebno.. Nije uopste tesko poloziti za A..jos uvek.. a za te pare se moze kupiti i gospodin Japanac sa kubikazom po volji.. Srecno, i postuj te servisne intervale i to sto pise u knjizici..
-
cekaj sad jel kotlic ili rostilj? ili oba:)
-
Endurance test: vožnja od 1016km u jednom danu
vlajko je odgovorio članu severian u Predlozi za izlete i putovanja
Pre par dana mi je buraz dosao iz Svajcarske... 1700 u cugu...Super Tenera.. Kaze sto manje pauza..i ako uhvatis prosek 100..dobro je.. No to je drugi fazon..vuce te rodna gruda i jedva cekas da vidis Avalski toranj;) -
-
-
He he.. vec je bila kod Joske u gostima..tako da taj film necete gledati
-
-
Pa da..ulazim u kretnine.. CB ide u vitrinu..pa za jedno 5 godina vredece bar 5 soma minimum.. A poljoprivredna masina za njakanje;) YEA..jebes more..vazno je drugarstvo
-
folk i rock bajkeri - poštovanje različitosti (time is now)
vlajko je odgovorio članu Savage u Moto Skupovi
A moze neki rave za tehno bajkere? A moze i krave.. Generalno ideja nije u osnovi losa.. Sto je najgore takva manifestacija bi bila sigurno posecena..ali bez mene sigurno.. Elektronska muzika svakim danom izbacuje nove grane.. tako da "dovidjenja kako ste" -
Ma znam brate..nego da probam.. Uglavnom dogovor je pao..u petak dajem pola para Chamuganci..nagrabusili ste.. Zex nam je na moretu..ali me podrzava preko sms-a...to brate..uzimaj
-
Jel to neko reko kotlic? Bogami Kepo, ako si mislio da ce biti samo 10-tak ljudi..grdno se varas..
