Pozdrav svima,
Imam 21 godinu, imam A2, vozim od svoje 14. godine, poceo na pocket bike mali, zatim pedin skuter 50cc, potom APN 4, nakon toga polozio za A1, potom polozio i za A2, u medjuvremenu vozio Hondu CBR 125, sada vozim Kawasaki Ninja 300, eto toliko od mene, imam jos neka pitanja ali to cu u nekoj drugoj temi.