Dobro vece svima, imam jedno pitanje u vezi CF MOTO 450sr-s i obicnog SR-a, vec duze vreme vozim ninju 300, pa sam hteo da pitam nekog ko vec vozi CF da li proci na 450 ili ostati na ninji jos neko vreme potom proci na 600, mislim da je veliki skok od 300 na 600, ninju vozim nekih godinu i po dana. Hvala unapred.
Pozdrav svima,
Imam 21 godinu, imam A2, vozim od svoje 14. godine, poceo na pocket bike mali, zatim pedin skuter 50cc, potom APN 4, nakon toga polozio za A1, potom polozio i za A2, u medjuvremenu vozio Hondu CBR 125, sada vozim Kawasaki Ninja 300, eto toliko od mene, imam jos neka pitanja ali to cu u nekoj drugoj temi.