Pozdrav! Danas sam probao da iskljucim ekran telefona i kad to uradim navigacija se ne menja na skuteru, ostane zamrnuta na distanci koja je bila prilikom zakljucavanja telefona. Cim otkljucam i vratim na Voge aplikaciju sve radi kako treba. Meni je telefon na stalku, nikad ga pre nisam gasio, uvek je sve radilo, pa eto da znas... 2 meseca kasnije