Jump to content

Moto Zajednica

RoadLord

Članovi
  • Broj tema i poruka

    0
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Profile Information

  • Lokacija
    Nis
  • Motocikl
    Yamaha xtz 750 (za neki dan), Tomos T12

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

RoadLord's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

15

Reputacija u zajednici

  1. Idemooo Nissss. Dobro dosao brt
  2. Hvala svima na dobrodoslici.
  3. Masina za primer. Moj je iz 69te godine i do sada za ovo vreme se nije desilo da ne upali iz max 4 puta. Stajao je bio 7 godina. Bukvalno ne dirnut i upalio je iz 4og puta. Ja sam zeleo da ga registrujem pa mu kupio nove gume, odradio servise sve ( ne ja licno, majstor). Ugradio stop svetlo( sve stalo u onu fabricko kuciste za poziciju. I na kraju nista. Agencija za bezbednost procenila da sam " rusitelj drzave " ako ga registrujem na fabricko stanje. Oni sto voze elektrine skutere bez tablica, dozvola, neki i godina su ok ali Tomos je nepozeljan izgleda.
  4. Veruj mi da ne znam. Tehnicki je poslao upit agenciji za bezbednost saobracaja i oni su odgovorili da ovakav nikako ne moze na zute tablice.
  5. Bilo mi je u planu da ga registrujem i da ga koristim svaki dan za po grad i eventualno neki vikend ride na kracim relacijama. Na zalost drzava je procenila da bi je ozbiljno ostetio ako bih ga registrovao a zadrzao ova krila sa strane i rekli mi da moram da skinem to. To naravno nije bila opcija. Iz inata njima a na svoju stetu motor ce ostati neregistrovan i u garazi.
  6. Hvala @Bobni i @SikiNs Evo slicica Tomosa. Trenutno je on za sada u posedu.
  7. Hvala @Alexandra995, @Blaza
  8. Pozdrav svima, ja sam Andrija. Nislija sam i tu i zivim. Skoro sam polozio za A kategoriju. Nije zato jer nisam imao zelju vise je bilo iz nekih drugih razloga. Kao klinac sam vozio dedin motor Tomos T12 (slike kacim kasnije). Sad sam resio da kupim sebi motor. U planu je Super tenera 750 ( izgleda da sam mazohista volim da se mucim). Salu na stranu volim stvarno taj motor jer ko klinac sam voleo da gledam Dakar.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja