Sijamski_Mrmot
Članovi-
Broj tema i poruka
141 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Sijamski_Mrmot
-
Sve fabricki, gume, lanac, zupcanici...? To je onda bas lepo za znati
-
1500din
-
Sa blokadom ide losije nego prethodni peda 50cc obican koji sam vozio Fabricki CDI samo treba sacuvati za tehnicki u buducnosti
-
Da razresimo dilemu za novije serije. Ide AC DCI. Na kraju sam uzeo ovaj crni sa zelenim dzekom u ovl.radnji. CDI sa Temu koji sam dobio na poklon (onaj sa 4 prekidaca za stelovanje br obrtaja) nisam uspeo da namestim tako da se pali bez 10 verglanja i da se ne gasi u leru. Ovaj "original" sam samo prikljucio i sve radi kao podmazano, upalio na prvi pritisak dugmeta i radi normalno.
-
Fabricki je 5 pin ili 7pin ali ne zakacis dodatni od 2 pin?
-
Ja sam uzeo Givi 29L, taman stane kaciga, rukavice i pojas... uz malo gurkanja stane i cirada... e sad, ja ne stavljam inace kacigu u kofer tako da je u stvari stalo jos svasta nesto u njega
-
Tako sam i procitao...nesto drugo je, jer nakon 10 verglanja uspem da upalim ali samo ako navrnem malo gasa, na leru se odmah ugasi...
-
Nije DC, da je DC a stavim AC odmah bi pregoreo i ne bi uopste mogao da upali zar ne? Pri tome DC su obicno veci od AC a fabricki je zapravo manji po 1cm u sirini i duzini...
-
Problem je do CDi, kao da nije adekvatan za snajpera... doduse nisam odvojio vremena da sam probao neki drugi mod osim 6000rpm, kad uspem nakon 10 verglanja da upalim i drzim gas radi super, cim pustim na ler odmah se ugasi i opet nece da upali iz vise pokusaja... vratim fabricki cdi i upali na pola okreta nadam se da cu narednih dana imati vremena da se poigram i probam 7000, 8000, 9000 setup da li ce da radi...
-
Evo isprobao sam danas CDI sa Temu, AC 5 pin na novembarskoj turi. Vratio sam stari fabricki iz razloga sto jos nisam prosao prvi servis i zato sto ocigledno treba jos nesto cackati. Stavio sam CDI na 6000rpm, verlga vise puta dok ne upali, kad upali ako odmah dam malo gasa prihvata bez problema ali kad se pusti na Ler odmah se ugasi i tako svaki put. Kad sam vratio fabricki, upalio na pola okreta karburator ili neispravan sam CDI? I da ne zaboravim, ovaj CDI je po 1cm duzi/siri od fabrickog, bice malo natezanja da se navuce ona gumica koja ga drzi za karoseriju
-
Vrati se par stranica unazad ima vise postova i slika, trebaju ti produzetci pomocu kojih se podigne jos u vis, a postoje i za u stranu kao i potpuno drugi retrovizori sa Temu.
-
Ja mala noga 41/42 uopste nemam problem , samo sam namotao crvenu pertlu na prednju sipkicu da bude malo deblja
-
-
Nosio sam pre korone Jet kacigu po Beogradu... nakon iskustava sta sve moze da (do)leti okolo... samo fullface, tj kompromis u vidu flip-up za duza stajanja u guzvi, pumpe za gorivo, prodavnice... da ne moram uvek da skidam posto nosim i naocare pa je "procedura" Nosim uvek i pojas, rukavice i letnju mesh moto jaknu.... Ima ona lepa strana poslovica "dress for the slide, not the ride"
-
Bravo! Dobro dosao u klub, cekamo prve slike cim stigne @Gordak985 menjaj naziv teme u Peda Sniper, Leso, Kristal... sve je to 80% isto
-
Dobice na top speed ali je to beskorisno, taj motoric sa tim uskim profilom i jos uzim gumama nije ni za tih fabrickih 80-85kmh a kamoli za 90 ili 100kmh...
-
Kad smo kod tockova, da li je neko vec menjao fabricke gume, za kog proizvodjaca i da li je stavljao neko i napred 2.75 gumu i kakav je rezultat? Posto je na kristalu i napred fabricka 2.75 (gledao sam na sajmu)
-
Cekamo slike nisam video crni ali mislim da ce ti se svideti i ta svetla varijanta koja je bila na sajmu... upadljivo lepa
-
Vespic mi se svideo na svoj nacin meni je 90% voznje po gradu pa snajper/kristal bolji izbor ali za po selu (gde garant bude, makar i namerno ) neki offroad.... vespica nisam merio niti gledao dimenzije, "na oko" je delovala nesto kraca/manja od snajpera
-
Zavisi od potrebe i ukusa ako je za po gradu, Kristal je mnogo elegantniji i bolji su materijali Ako je za van grada i malo offroada, onda ovaj vespa
-
Meni je delovao malo manji od snajpera, a vespe i jesu male uglavnom svakako vrlo zanimljiv, kao i colibri, colibriju da su dodali neke plastike napred oko motora licio bi na mini harley... ovako mi izgleda kao da fali deo motora
-
Bio sad na sajmu izlozen offroad wespa. I da, isti je motor ispod
-
Moze da se namontira ako se stavi vise onih nastavaka jedan na drugi pa da sama sipkica moze dovoljno u vis iznad same table, ja nisam hteo toliko da podizem retrovizore...
-
To su delovi cele sipkice koju sam kupio na temu ali sipkica nije mogla da se namesti od centralne table pa sam iskoristio krajeve... Mislim da imaju i samo tako kratke sipkice da se kupe na Temu, cak i u raznim bojama
-
Namontiran kofer Vizuelno bi trebao jos manji ali onda ne bi mogla da stane flip up kaciga, u ovaj staje knap i sitnice oko/ispod nje Glavni "problem" je sediste iz jednog dela, da kofer moze jos nazad da se povuce preko sedista, bilo bi to mnogo lepse (narocito jer ja vozim solo pa mi zadnji deo sedista ne treba)
