Jump to content

Moto Zajednica

miroslav78

Članovi
  • Broj tema i poruka

    0
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu miroslav78

  • Rođendan 12.02.1978.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Beograd
  • Interests
    motocikli, automobili, elektronika, računari, softver
  • Motocikl
    jawa babetta 207, tomos a3, Voskhod 3M 175, tomos APN6, piaggio liberty 125cc, Yamaha XJ6N

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

miroslav78's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

27

Reputacija u zajednici

  1. Hvala ispisniče! Kakva crna "gospodjica gore"...
  2. Ahahaha, i meni su zakačili davne 1984 u prvom razredu na VTI u Žarkovu crvenu maramu i plavu kapu sa zvezdom. A ovim starijima od mene što još uvek ne odustaju od dva točka, svaka čast. Još ako nisu prešli na HD ili GS Hvala na dobrodošlici.
  3. Dobrodošao, pozdrav! Tako to ide, imaš vreme - nemaš društvo, i obrnuto
  4. Hvala, posebno za to podmlađivanje
  5. Ne ide nikad preko 101C, i kontam da nije problem dok ne zvekne ventilator. Antifriz se na njemu menja i pre roka sa ispiranjem, hladnjak je uvek čist. Na otvorenom dok se ne staje na semafore neće preko 89C. Većina 4CIL motora sa katalizatorom i ima visoke temperature, ali ovom kad se upali vent baca vreo vazduh sumanuto na desnu stranu. Po njihovom "user manual", normalno je do 116C, po meni svakako nije.
  6. Hvala na dobrodošlici. Da je za sve baš i nije Potrošnja po Beogradu (Zvezdara-NBgd) u rasponu od 5.7-6.3, po magistralnim putevima od 4.7 do 5.5, autoput izbegavam. Za duži put neudoban, preko 120 ubija vetar bez obzira na dodatni vizir (vozio bez, imao dva). U gradu, ako nije temperatura 10C-15C olako diže na 101C i pali ventilator koji bije na list i skočni zglob. Pre bih išao na MT-07, ali kad sam ga probao nije mi odgovarao za moje gabarite 188cm/95kg. I MT-09 mi je isto skvrčen, a drastično bolje ide. Oba su dosta bolja, ako ti finansije i visina nisu problem... A i SV650N nije loša varijanta.
  7. Poz iz Mirijeva IV, a jos smo i generacija
  8. Našli smo se na toj pumpi, na Pančevcu, srknuli kafu pa otišli dalje. A u pravu si, na onom drugom MOL-u na Zr putu sam se prošle godine svađao sa njima oko toga, ugasili točilicu i skini kacigu. Sipao sam par puta i na MOL Mirijevski bulevar, tu nisu zajebavali. Kao da ću da ih pljačkam jbt... Obično sipam na NIS preko drive-go app.
  9. Da, i CBF od brata...
  10. Evo malo slika i od mene, beli golf i mali gradski zuti motoric su moji, ostalo slucajno dohvaceno
  11. Pozdrav svima, odavno prelistavam forum ali se nisam pridruzio iz ni sam neznam kog razloga Ja sam Miroslav, zivim u jednom brdovitom naselju na periferiji Beograda. Godine mi nisu za pohvalu, vidi se u korisnickom imenu. Na moped sam seo davne ``'90, imalo se i skutera i vecih sklopocija, bila su to neka lepa vremena kad se kaciga i A nisu podrazumevali, a mogao si da uzmes L tablicu i vozis se ko covek Kao i svaka druga lencuga, polozio sam prvo B (davno je to bilo, '96), u vojsci dobio C (2001), a zatim i A sa 44 godine... Motor uglavnom, 95% i vise koristim za put na posao da ne maltretiram ni sebe ni auto, sa matorkom ispod druzim se dve ipo godine i 16000km. Da je predstavim, XJ6N-2009, presla 60000km. Toliko od mene za sada, prastajte ako sam vas smorio
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja