Ćao! Zemunac sam (NBG deo kod Jugoslavija hotela), vozim 701 danas na Divčibare /Rajcu , prelepo je! 701 je dobra ideja, vozio TET i ne mislim kako možeš da voziš nešto teško kao tenere ili BMW na ovom putu.
Cao svima! Ja cu da vozim se na Maljenu sledcim vikendom 15-16 juna (stizem iz Beograda i pun vikend zivim u Divcibare). Ako zelite - ajmo vozimo zajedno. Nista tezko, samo uzivanje planinama )