Jump to content

Moto Zajednica

Aleksey

Članovi
  • Broj tema i poruka

    32
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Aleksey

  1. Ćao! Zemunac sam (NBG deo kod Jugoslavija hotela), vozim 701 danas na Divčibare /Rajcu , prelepo je! 701 je dobra ideja, vozio TET i ne mislim kako možeš da voziš nešto teško kao tenere ili BMW na ovom putu.
  2. Cao svima! Ja cu da vozim se na Maljenu sledcim vikendom 15-16 juna (stizem iz Beograda i pun vikend zivim u Divcibare). Ako zelite - ajmo vozimo zajedno. Nista tezko, samo uzivanje planinama )
  3. Da li vozite se u Divcibare? Prelepo mesto
  4. Postovani recite mi o nosaču tablice za 701. Mogu li samo da odsečem standardni i zabušim tablice vise - i tako dobiem skraceni nosac))?
  5. «promeniti fabrički top pod obavezno» molim šta je ovo - auspuh ali nešto drugo)? Već loš moj Srpski …
  6. Slika sa prvoj vozni u Aranđelovac) gde ste vozite se momci?
  7. Cao! Plus jedan 701 vozac)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja