Jump to content

Moto Zajednica

Antuljeskov.011

Članovi
  • Broj tema i poruka

    95
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Antuljeskov.011

  1. Doduse, da nisam imao udes u oktobru i pauzu u voznji do marta kad sam uzeo novi identican, verovatno bih bio i preko 14000 km [emoji1787][emoji1787] Moram reći da se sve slažem sa kolegom po pitanju motora. Ja nemam ni jednu krupniju zamerku. Planiram da mu menjam auspuh i voleo bih da mu stavim neko ozbiljnije vešanje pozadi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Ako se ne varam cak ni zamena auspuha ne utice na garanciju. Ako bi se i grana zamenila, onda bi uticalo. Vrlo su lagani po tom pitanju [emoji16] Ja nisam jos dobacio na 14k km ali sam na blizu 8. Isto vidim da mi je zadnja guma pošteno potrošena. Ja ga em garim, em sam težak, em ne motor natovaren dodatnom opremom. Koje gume predlažete za sledeće? Tražim nešto što bi bilo dobro i za off i za asfalt. Gledao sam dunlop trailmax, ali sam cuo da se brzo trose po asfaltu... Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Ja imam scottoiler vec godinu i nesto dana i generalno sam zadovoljan. Ima svojih mana naravno. Meni najvise smeta to sto ne moze da se izbegne prljanje felne, ali dobro je sto se izuzetno lako pere. Tecnost koja se sipa u scottoiler je istovremeno cistac i podmazivac i vrlo lako se pere na samoualuznoj perionici tako da nije mnogo strasno. Prednost je definitivno to sto sipas tekućinu u rezervoar i ne razmisljas. Jeste znatno skuplja investicija od flase petroleja i flase lancola al opet, meni licno je ovako lakse. Plus sam ja naisao na jako dobar dil u louisu u Beču i uzeo ga za 50e. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Evo da se javim... Prosao sam od Nisa preko vlasinskog jezera do Bosilegrada. Put je fenomenalan, nigde nikog, priroda prelepa. Asfalt najvecim delom dobar, ima losih delova al nista strasno. Rucao sam u zaplanjskom sokacetu, repovi su bili odlicni isto, kafana bila prazna tako da nije bilo problema sa cekanjem [emoji1787] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Bacicu oko na to mesto. Januvek na repove idem u Nisu u trpezu.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Imacu na umu za neki sledeci put, sad malo teze. Hvala svakako [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Planiram na put do Bugarske za dve nedelje, idem u ć Ćustendil iz Beograda. Mislio sam da se spičim auto putem do Niša onda da izadjem na lokalni preko Niške Banje, Gadžinog Hana, Crne Trave do Bosilegrada do granice. Može li mi neko reći kakav je put do dole? [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Ja sam na izmedju 4.5. i 5l na 100km u zavisnosti kako vozim. Evo drugi transalp za godinu godinu dana i ista stvar posle 4500km na oba (Jesenas me udario auto pa sam uzeo proletos novi isti) Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Sta fali stenderu? Ja evo godinu dana vec nemam sta da kazem? Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Na nosacu za nalepnicu sto izradjuje Dašić.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Na nosacu za nalepnice kupljenu kod druga Dašića [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Na transalpu? Kad izadjes na njihov sajt imas tacno izbor modela. Za TA ne postoji opcija... Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Je l imas predlog koji konkretno model? Evo me na sw motechovom sajtu. Kobra za transalpa nema a barkbuster ima raznih a nisu odredjeni za model. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Iz Bg Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Na zalost ovog puta nemam toliko vremena, planiram da krenem to jutro, koncert uvece, spavanje i sutra nazad. Izgleda da mi bosna ovog puta otpada. Sad samo kuca ici kroz hr? Naisao sam jednh temu iz 2014 koja se bavi ovim gde ne kolega predlozio rutu Tovarnik-Djakovo-Virovitica-Djurdjevac-Vrbovec-Zagreb To mi deluje ok? Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. A Bosna? Koliko je duže? Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Cao svima Planiram put za Zagreb, idem na neki koncert i kako ce biti lepo vreme isao bih motorom. Isao sam na tu stranu koliima ne znam ni sam koliko puta i uvek iskljucivo auto putem. Licno smatram da je to najdosadniji put koji postoji. Izbegao bih auto put motorom pa mi treba predlog kojom rutom ici. Gledam sad malo na google mapama i ne mogu da se odlucim, da li ici severno uz madjarsku granicu (Erdut-Osijek-Virovitica-Bjelovar-Zagreb) ili pak ići južno uz Bosansku granicu malte ne paralelno sa auto putem? Ili nekom trećom rutom koja mi ne pada na pamet? Hvala Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Cela poenta svih sto imaju zamerke su, koliko sam ja shvatio, zamerke na politiku poslovanja honde vise nego na sam motocikl. A to je da se prodaje kao potpuna klotara i da je gomila stvari dodatna oprema koja ne mora ili da cakni nema nekih opcija uopste (tubeless gume, cruise control...) Ali na sam motocikl ja jos uvek nisam procitao konkretne zamerke. Moje zamerke kao vlasnika jednog evo sad ce jos malo pa godinu dana su far i suspenzija. I jedno i drugo je moglo biti bolje. Da, slazem se da bi bilo mnogo bolje da su tubeless gume i da ima tempomat. Ali kao sto neko rece, najverovatnije su na tome zakinuli da bi to imao samo najboljini najskuplji model. Dakle problem je u trzisnoj politici honde a ne u samomom motociklu. Ja sam motociklom prezadovoljan u svakom smislu za odnos cene i onoga sta dobijes za te pare. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Je l uvezivao neko (uspešno) neku komunikaciju sa Alija sa Cardo? Ako da, koju? [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Platner prodavao clover? To nisam znao... Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Mene je najvise zbunilo to sto nisam mogao i ne mogu i dalje da nadjem nikakav review na netu a da nisu italijani. Malo mi delovalo kao lokalni brend pa sam zato skeptican. Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Pozdrav! Da li neko možda ima iskustva sa italijanskim brendom Clover? Nabasao sam na njih u jednoj radnji u Trstu ali sam odustao od kupovine jakne. Sad nesto razmisljam pa sam hteo da vidim da li neko ima nekog iskustva sa njima ili jos bolje sa konkretnom jaknom iz naslova? Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. Ja evo vec dve sezone imam i nosim Macna Freeride hoodie. Posle dve sezone mogu da kazem da koliko sam zadovoljan toliko sam se i zeznuo pri kupovini. Predebeo, kuvani pamuk... uglavnom mi je u njemu pretoplo, samo mali temperaturni opseg uhvatim kada mi jebu njemu prijatno plus sam kupio dodatni ledjni protektor pa mi je na ledjima jos toplije. Prijatno mi je u njemu na izmedju 15 i 20 stepeni, sve preko 20 mi je vruce sve ispod 15 mi je hladno. A zadovoljan sam jer sam imao klizanje u njemu, odnosno ispravljanje krivine i odradio je fenomenalan posao, meni nije bilo nista a on je ostao citav, samo mi je pukla postava po šavovima što mi je šnajderka ušila bez problema. Da zakljucim, fenomenalna zastita ali pretoplo bez ikakvih opcija luftiranja. Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. Pozdrav svima! Planiram da pazarim novu jaknu i imam dilemu, odnosno dvoumljenje. Suzio sam izbor na dve jakne. Dainese SPRINGBOK 3L ABSOLUTESHELL Ili Dainese D EXPLORER 2 Ako ima neko iskustva sa jednom od ove dve jakne voleo bih da mi napiše nešto. Hvala, Pozdrav! Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja