-
Broj tema i poruka
18 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Vlad_79's Achievements
U prolazu (1/6)
40
Reputacija u zajednici
-
Nije mi ovo palo napamet...Proverim odmah ujutru. Hvala na detaljnom pojašnjenju!
-
Ono što mi se ne sviđa je što je 222kg dry a single disk napred... I točak zadnji 14 prednji 15 a naši ulice su kao ozbiljan off road da voziš.
-
Hvala! Pločice nove, gume mećem u petak. Odradih redovan servis na 12k pre mesečak dana. Amortizer planiram da dignem sa 4 na 6, nisam ga dizao do sada ali kapiram da je jednostavno. A stvarno su sjebali rezervoar... Imao sam već situacije da je malo falilo da guram do sledeće pumpe i to u sred nekih brda. Što bi se reklo, ko se na mleko opeče i u kajmak duva....
-
-
Samo nek se oni krljaju međusobno!
-
Meni ova cena deluje skroz korektno za 400cc. Ja kada sam pazario Cruysim-a 300 i to 2022. bio je 5200€...
-
Pitanjce dobri ljudi. Planiram malo dužu rutu sa X-Adv-om a imaću i gospođu iza sebe pa ću tako morati i malo više da se natovarim. Imam pozadi originalini Hondin 50l top case i kupio sam Givi rešetku što se ušrafi odzgo na kofer. E sad, konačno i pitanje... Ima li ko iskustva, koliko mogu dodatno da opteretim taj kofer na taj način odozgo? Uputstvop kaže max opterećenje u koferu 3kg. Puno puta sam nosio i teže stvari u koferu ali bi sada pakovanje bilo i u kofer i na kofer dodatni teret u vidu kanistra od 5l.
-
Srećno Sale! Čakamo nove postove, slike i videJeee! :)
-
Vlad_79 je promenio svoju sliku na profilu
-
Paše ti sve sigurno. Uvek možeš da proveriš na xadvshop-u, u desnom donjem delu izabranog artikla ima specifikacija i piše za koje sve godište odgovara.
-
Vlad_79 je počeo da prati Lepote Srbije , Maxi Scooter Berza , Dobrodošli! and 2 forumaša
-
Malo ću sad možda da te smorim ali većinu stvari nećeš moći da zakačih direktno na taj smart bar. Previše je blizu vetrobranu. Kod mene kao što možeš videti na slici ima i ovo... https://vi.aliexpress.com/item/1005003333068940.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.684.7bef1802Fmx8y2&gatewayAdapt=glo2vnm
-
Za 2022 Cruisym odgovara u potpunosti, koristim ga za GoPro, display senzora pritiska u gumama i za telefon... Evo ti fotka pa pogledaj vetrobran, ako je ovakav a trebalo bi da jeste onda ti pasuje.
-
Video sam to na nekom, snimku. Nego mi bilo frka jer je desna ručica da nešto ne Z gas... Jesi i desnu skidao? Na levoj nema ni gume, sve ispalo..
-
Stodvajes evrića. Malo je jača cena ali nije bilo druge opcije. Doduše gledao sam originale na nekim stranim sajtovima, ovo je možda i bolje (čvršće) rešenje. Nego imam mali problem sa ručicama na motoru, tačnije sa onim završetcima ručica. Slika u att. Neko mi je odvrnuo levu, ili je sama pala, nemam pojma. Uglavnom odvrnem desnu da vidim kako se montira da možda poručim sa alija drugu... Medjutim ne mogu sada da je vratim, odnosno ne mogu da zavrnem šraf. Izgleda kao da matica u koja se nalazi u ručici i u koju treba da udje šraf nije fiksirana ili se pomera pa ne mogu da je ubodem. Ima li neko iskustva sa ovim?
-
Zaboravih da ti linkujem proizvode sa Alija.. Ovo ti je Smart-bar A ovaj nosač telefona mi se pokazao kao najpouzdaniji. U pitanju je glibavi iPhone 13pro max, navodim jer je nerealno širok telefon ali ga ovaj nosač hvata i steže bez problema...
-
Kao što rekoh, nosač je hand made by @seba011, kapiram d aposećuje forum pa možete da ga cimnete i preko PM-a... Izgleda fino, kao lajk ne bih znao da nije original. Čelik, plastificiran, nema rdjanja, sve 5... Elem, dogovorite termin, javite koji motor i za par dana gotovo. Takodje morate da se izjasnite unapred i koji kofer ćete koristiti, Givi, Shad ili nešto treće jer od toga zavisi koja ploča (postolje) kofera se koristi i na osnovu toga se pravi nosač. Idealno je da imate ploču da dostavite mada sam siguran da on već zna, nema puno vrsta. U mom slučaju pravio sam za Monokey Givi a na kraju mi se mnogo svideo ovah Sha SH48 koji sam montirao na taj nosač bez ikakvih problema. Izbušio par dodatnih rupa i teraj. Evo par fotkica sa montaže.
