Jel moze pomoc vezana za carplay?
Od kad ga koristim telefon mi vise ne zvoni na komunikaciji vec ga cujem jedva u franku a na displeju carplay-a mi se vidi poziv, kako da tompromenim?
I desi se da kada slusam muziku telefon mi sam utisa zvuk a telefon mi zakljucan u franku pa bih onda morao da stajem izvadim telefon i pojacam fizicki opet muziku, kako da to promenim??