Po zakonu o bezbednosti saobracaja ne sme se preticati kolona(vise od dva vozila), ali niko u saobracaju ne postuje bas sve sto je zakon propisao...pa tako ni mi.. Dakle....samo oprezno...i pamet u glavu.... Ostavite sebi dovoljno prostora za reagovanje u slucaju nezeljene situacije....
Mogao bi stvarno neko ko ima da snimi klip te pistalice za migavce....i mene zanima kako to zvuci...