Jump to content

Moto Zajednica

Vitez Koja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Vitez Koja

  1. E to mi usputno i zgodno da stanem da slikam
  2. Pala prva voznja u 24-oj
  3. Uhhh dobro je, uplasio sam se da je prodat usao na PA i vidim da ga ne vidim. Odseko si me haha
  4. Koja bi bila cena Crash Bara za Yamahu FZ8S
  5. Ja msm da je to od Borisa. Neko kaze da uvozi dobre motore, a neko kaze da uvozi motore koji su bili na stazi i kojima je dusa potrosena. Sad sta je istina stvarno nzm. Par ljudi mi je na fb to reklo
  6. Za koji auto? Mozda mogu da nabavim
  7. Vitez Koja

    Go pro hitno

    Public Agent
  8. Lep, ali nema narod trenutno para za to. Ide NG, praznici i ostalo. Verovatno je to
  9. Jakna otisla
  10. Stop svetla prodata
  11. U bem ti telefon. Nije za nosenje. Sundjeri su otisli skroz, msm kao da ne postoje
  12. Smart sat prodat
  13. Uhh uhh, valjalo bi.. nov motor
  14. Nemoj ce me izbace iz kuce
  15. Cena za kolege sa foruma?
  16. Ee to, prvo mi treba visak, msm prvo mi treba manjak pa onda visak
  17. A sad ide i Ng i praznici i sve. Pa mozda ljudi nemaju visak kesa. Motor je bas bolbona. Ako prodam moj znam sta cu da kupim Ako spusti jos cenu, sjebace me i ima da odem da uzmem kredit haha
  18. Poklanjam ako nekome treba. Na vama je da odlucite da li hocete i koliko hocete da uplatite Led h7 sijalice nzm kako svetle narucene iz Kine Prekidaci Pasat b6 msm da pasuju i na Tourana, Tiguana i Golf V Crne trakice za felne Kaciga nije za nose je, vizir je u dobrom stanju ima i PinLock Ako nadjem jos nesto u garazi dodacu
  19. Produzeni brezoni golf 4 4000 din Rucice 70e Kaciga xs ima pinlock 60e Mali ranac 20e Gume 255 50 r19 6mm sara 15.000 Felne 5x100 r16 80e Jakna 52 broj 100e Smart sat 50e D&G 14.000 din Leatt 20.000 Xenoni 2x h7 i 2x h3 i balansi 40e sve Prekidaci pasat b6 msm da pasuje i na touran, tiguan i golf 5 5000din novi
  20. I meni deluje fino motor. Dal ima neko blizu da pogleda mozda
  21. Da li zna neko nesto o ovom motoru? http://www.polovniautomobili.com/motori/22583082/triumph-tiger-800-xcx
  22. Meni bi bilo drago isto da ovakav lepotan ostane na Forumu
  23. Izgleda, samo ako ode moj motor
  24. Imam ja druga koji vari i farba. Ako hoces da ti pustim broj. On je iz Azanje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja