Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Ljudi sta mislite da se jednu nedelju skupimo negde. Bilo gde da se upoznamo i druzimo malo?
  2. Dobro dosao moto brate. Odlican izbor motora
  3. Masinica na strano gorivo prede ,cim sam sipao u Predejane odmah drugi zvuk i slabija vuca. Put je podnela extra i bez ijednog trzaja Za nepoverovati ali nisam imao problem sa zadnjicom i losim polozajem koliko za zastitom od vetra i malo vazduha na grudima dobar deo puta sam vozio u tankoj letnjoj jaknici Naravno da se vidimo i pricamo
  4. Da se javnem prvo svojima,a vi ste moji STIGAO SAM za ljude koji ne znaju, isao sam na turu od 10 dana i presao 3426km. Rumunija,Bugarska,Grcka,Makedonija i kuci Spremam se za pisanje putopisa i objavljujem. Veliki pozdrav od mene za Vas
  5. Kad sam prolazio kroz grad ljudi stavljali naočale za sunce da bi mogli gledati motor.
  6. Posle noćne vožnje i miliona musica, bebica je oprana
  7. Ziko dobro došao . Kao sto vidim da već kasnim ja sam sipao total g12 a stane oko 2,5l. Ono sto sam ti već rekao, obrati pažnju na vreći ispod čepa hladnjaka koje ide u bocu, kod mene je propalo pa Curie antifriz napolje
  8. Dešava se često da se mučiš a ono neka glupost koja ti ne bi pala na pamet ustvari zeza krizu
  9. prepoznajemo se u upoznajemo a to je cilj
  10. Ako jesi onda super, bitno da se prepoznajemo na putu ?
  11. Evo i moj doprinos
  12. Kad pre postavi
  13. Današnja sa voznjice
  14. Danas sa Vrsackih planina
  15. Onda petak sigurica
  16. Dolazim do tebe u sredu ili četvrtak , javljam se pa se dogovaramo
  17. Neka bude tajna
  18. Hvala Darko Majstorović, nisam video detaljniji manual. Veliko hvala i Draganu na objavi
  19. Ima neki manual koji mi je poslao neki holandjanin. Dao sam ga bubici. Naći ću ga pa ti poslati ili ću dici na forum
  20. Google translate ja sam na Holandskom , Nemačkom i Slovačkom st forumu pa gledam šta drugi pišu i rade i sve preko prevodioca
  21. https://www.facebook.com/groups/2346439053?view=permalink&id=10156228310129054
  22. a little bit of information:I like to find a small solution for those who can not find the timing belt or price. the Dayco belt is suitable for the Honda St 1100 pan.. 147 teeth.. 1.6 opel diesel. note is valid for those who do not have spaces in their ball. Greetings from İstanbul.
  23. Svako kraj svoje mašine
  24. Panovci gđe ste? nema vas niko da postavi koju slikicu sa neke voznjice
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja