Prodao bih ti Shark Skwal bukvalno kao nova za 130 eu,cisto,da razmislis,moja supruga nosi S600,nije losa kaciga ali Skwal je 5 svetlosnih godina ispred nje,nudim ti moju kacigu za 130 eu,nova je mnogo skuplja,a moja je kao nova ,a sve zato sto si naveo da bi odvojio 150 eu za kacigu
Imam Shark Skwal,Switch Riders kolor sema,u L velicini,ima led osvetljenje spreda i pozadi,integrisane naocare za sunce,podbradak,deflektor za nos,brzu kopcu itd,bukvalno kao nova,koristena jedanput na kratko,prodao bih je
Fabricki komplet alata , na slikama se vidi sta sadrzi, bio je u Hondi Hornet 2009g, odgovara i za ostale motore, cena je 1500 dinara, moze slanje,063-177-05-08
Zna li neko utovarnu dasku-rampu,a da nije drvena i da je cena razumna 20-30 eu,ne trazim novo ,samo da je sto jeftinije i da radi posao,i da nema 20kg,dobrodosli svi predlozi