Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Danas montiran nov zatamnjen plexi,odlicno mu stoji
  2. Prodato
  3. Prodato
  4. gixxer

    Shark

    Danas prodao
  5. gixxer

    Shark

    Prodao bih ti Shark Skwal bukvalno kao nova za 130 eu,cisto,da razmislis,moja supruga nosi S600,nije losa kaciga ali Skwal je 5 svetlosnih godina ispred nje,nudim ti moju kacigu za 130 eu,nova je mnogo skuplja,a moja je kao nova ,a sve zato sto si naveo da bi odvojio 150 eu za kacigu
  6. gixxer

    Shark

    Imam Shark Skwal,Switch Riders kolor sema,u L velicini,ima led osvetljenje spreda i pozadi,integrisane naocare za sunce,podbradak,deflektor za nos,brzu kopcu itd,bukvalno kao nova,koristena jedanput na kratko,prodao bih je
  7. gixxer

    Shark

    Koji model hoces da kupis?
  8. Rezervisan za kolegu sa foruma
  9. Fabricki komplet alata , na slikama se vidi sta sadrzi, bio je u Hondi Hornet 2009g, odgovara i za ostale motore, cena je 1500 dinara, moze slanje,063-177-05-08
  10. Poslato-prodato
  11. Imam drugi
  12. Rezervisane za kolegu sa foruma,u Ponedeljak mu saljem
  13. Jesu
  14. 11500 dinara
  15. 7000 dinara
  16. 8000 dinara
  17. 5000 dinara
  18. Koji je pravi razlog prodaje?
  19. Reka Tisa jesen 2018-te
  20. Zna li neko utovarnu dasku-rampu,a da nije drvena i da je cena razumna 20-30 eu,ne trazim novo ,samo da je sto jeftinije i da radi posao,i da nema 20kg,dobrodosli svi predlozi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja