Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Slucajno duplirao a ne znam da ponistim,molim admine da to ucine
  2. Ima li kakvih informacija o ovom dogadjaju,obzirom da je sutra,nigde nista nisam nasao,a mozda bi isao ako ne bude kise
  3. Ima li kakvih informacija o ovom dogadjaju,obzirom da je sutra,nigde nista nisam nasao,a mozda bi isao ako ne bude kise
  4. Ada-Mol u Vojvodini
  5. Dvlns,ja sam opisao moje isustvo sa velicinama Shark kaciga ,sve zavisi koje marke je kaciga koju je do sada koristio tvoj drugar,ako je iz NS,nismo daleko,pa neka dodje da je proba Don Toni milje-rucni rad je delo moje pokojne babe i za mene je neprocenjivo,Bog da joj dusu prosti,zivela baba 94 godine
  6. Moja dosadasnja kaciga je bila Shark S 900 velicina M i bila mi je kao salivena,povodeci se time prvo sam uzeo Shark Skwal,isto velicina M i kad je stigla odmah sam ustanovio da mi je mala,manja za 1 broj,jer su ove novije pravljene po manjim kalupima,tako da sam morao da je prodam i uzmem Shark Skwal velicina L i ona mi je taman,tako da ako si do sada nosio M ,ova L ce ti sigurno biti dobra.Ja sam doneo 2 ,tako sam dobio bolju cenu,i zato je ova na prodaju ,a druga je moja
  7. Rezervisao,Hvala kolegi i svaka cast na gestu
  8. Vrlo malo koristena integralna kaciga Shark Skwal Led, velicina L , poseduje: spreda ugradjeno led osvetljenje , kao i pozadi koje se puni USB kablom, i ima 2 opcije rada, stalno svetli ili treperi naizmenicno, ima integrisane sklopive naocare za sunce, proreze za obicne naocare, deflektor za nos, podbradak, odlican sistem ventilacije, brzu kopcu, platneni dzak-vrecu, cena je 135 eu, moze slanje
  9. Prodaje se sinova Vanucci ART XI super sport kozna jakna, sa unutrasnjim protektorima na laktovima i ramenima, i spoljnim od titanijuma na laktovima i ramenima, jako kvalitetna jakna, ima luftirke spreda i pozadi,tako da ni leti nije vruce u njoj,dva velika unutrasnja dzepa sa cibzarima dzep za mobilni, uvek je odrzavana i mazana sredstvom za negu koze, , ima malu ogrebotinu na farbi, ali nije pocepana samo je farba ogrebana, zanemarljivo, vidi se na slici, , jakna je extra, jako je bio zadovoljan sa njom, jedini razlog prodaje je sto se nabildovao pa je pocela da ga steze, i kupio je istu takvu samo za broj vecu, velicina je 48, cena je 85eu,tel:063-177-05-08,moze slanje
  10. Ok,hvala
  11. Koja je cena modela sa magnetima?
  12. Vidim,mozda mi treba jos manja,ove moje koje imam,kada ih montiram,zaklanjaju mi navigaciju,samo zbog toga trazim manju,umesto ovih sto imam sam uzeo malu repnu torbu i montirao Top case,posali mi na PP za koliko bi je prodao Motom i ta je velika zaklanja mi navigaciju a nju ne mogu da izmestim nigde
  13. Igrarije proizvodjaca
  14. Mini tank torbu,ono tipa da stanu dokumenti,telefon i jos neka sitinica,obavezno kacenje na magnete,velike imam 2 tako da me takve ne interesuju
  15. Prodata je jakna
  16. Da kolega 2009 je model,2007 je imao ove sive detalje oko masine i sama masina je bila sive boje,2008 sve u crnoj boji,2009 masina crna a detalji oko masine sivi
  17. Rezervisana
  18. Odustao od ovoga,resio na drugi nacin
  19. Izmedju ostalog i za to sluzi ovaj forum
  20. Uzeo kolega
  21. 3M odpozadi sigurno nece da se odlepi,ja sam ih isto lepio na vise svojih motora i nijedna se nije odlepila a perem ih sa Karherom,mozda si lepio kad je hladno vreme ili nisi dobro ocistio-odmastio povrsinu rezervoara gde si lepio
  22. Imam ja ako nekom treba za Kawasaki Z1000 2009-2014 mislim,kupio sam ih za Z1000SX ali su malo duze pa podilaze ispod vozackog sedista,aj ne bih da ih kratim,cena je 1500 dinara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja