Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Nemam,ako slucajno bude ,javicu
  2. -Originalni Givi nosac za Top Case za BMW R 1200 GS sa rukohvatima za suvozaca, kao NOV -Bio je na modelu 2010 god, a pase i na isti model drugih godista -Moguca je montaza ploce bilo kojeg proizvodjaca -Cena je 8000 dinara, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Tel : 063-177-05-08 Givi nosac za TOP Case WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Givi nosac za TOP Case, za: BMW, Motocikli delovi i oprema, Torbe i koferi, Touring, Mol. Cena 8.000 RSD - Polovni Automobili
  3. Kofer prodat kolegi sa foruma
  4. 14000 dinara
  5. 7500 dinara
  6. Vanucci kozna belo-crna 100 Eu kao nova
  7. GSXR 600 K6 ?
  8. 8000 dinara
  9. 8400 dinara
  10. -Alu felne 17 cola sa rasponom rupa 5 x 114,3 ET 46 centralna rupa 67,1 -Tockovi su bili na Kia Sportage , model 2004-2010, pasu i na Hyndai Tucson , kao i na mnoge Korejske i Japanske automobile -Felne su prave , ne tresu , ne udaraju , nisu ispravljane, nisu varene, nisu farbane, niti bilo sta slicno -Imaju povrsinske ogrebotine od ivicnjaka, vidi se na slikama -Gume su Hankook , model Ventus Prime 2 dimenzije 225 60 17 -Gume su ravnomerno trosene, nisu krive, ne tresu , DOT 3616 , sara min.6mm -Cena za komplet felne i gume je 200 Eu, moze slanje o vasem trosku , ili licno preuzimanje -063-177-0508 KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Praktično sve... Preko tri i po miliona oglasa, na jednom mestu!
  11. Potrebna 2 komada ,da su ispravni ,da ne moram svaki drugi dan da ih punim,pozeljno iz okruzenja ,zbog velikih troskova poste 063-177-05-08
  12. Na krajevima 22 mm,a u sredini podebljan
  13. Nije crn,a nije ni niklovan Tamno siv metalic
  14. KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Praktično sve... Preko tri i po miliona oglasa, na jednom mestu!
  15. Imam fabricki od Kawasakija Naked Z1000 2010-
  16. 120 Eu
  17. 160 Eu Kofer i nosac zajedno
  18. Prodat
  19. gixxer

    Shark

    Generalni problem modela D Skwal , Skwal,Skwal 2 i Spartan je VIZIR.Isti je za sva 4 modela.Veoma lose resen sistem montaze i demontaze ,pucaju viziri na krajevima gde su C oblika,Sin je imao Skwal model,nikada nije skidao vizir sa kacige i opet je pukao posle nekog vremena .To se desilo 2 puta ,zadnji put kada smo krenuli kuci sa mora.Mozete zamisliti kako sam psovao proizvodjaca.Meni se na mojoj Skwal 2 isto desilo mada su govorili da su posle bezbroj reklamacija pojacali vizir na tom mestu.Dakle kaciga je za 10+,ali vizir 0-.Za te 2 kacige sam kupio 4 vizira.Napominjem,nije sa samo meni desavalo,pojava je masovna sto mi je potvrdio i zvanicni zastupnik.Eto to je moje iskustvo,mozda nekome pomogne,da odmogne nece
  20. Rezervisan za kolegu sa foruma,salje se u Ponedeljak
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja