Šta sam ja zaključio?Mi početnici što skrpimo za kupovinu motora od 20-30 godina dobijemo samo mokrim gaćama po glavi.
Kupiš muku i uneseš je u život.To se non stop kvari i kupuješ delove, čekaš delove nedeljama, puniš imenik majstorima. Pukne sajla, procuri viljuška, ode korpa kvačila. Generala uz put onako. Karb jebe, neki dihtung, mala gumica koju ne možeš ni da kupiš ko čovek nego se to otegne danima.Ti motori svi su teški bolesnici i treba brdo para da se sredi i posle crkne nešto drugo i sve u krug.
Ja da mogu da vratim vreme u 2017,umesto motora kupio bih ženi nešto lepo, a sebi jedan dobar bajs ali nov.