Jump to content

Moto Zajednica

Bojan82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2383
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Bojan82

  1. Ova Honda što sad postoji samo na slikama, hteo da je prodam. Zove čovek dolazi sutra. 35 000 dinara paf.Još malo pa za A2, il jaknu i čizme. Honda ko puška, skoro sve ispravno na njoj. Reko da je provozam poslednji put. Skujem plan da odem do prodavnice s njom tu 500m.Na kasi red neki, ja uzeo koksu onu malu, dižem frku, idem preko reda časom, LADI MI SE MAŠINA NAPOLJU EEEJJ! Zakurblam, upali, ugasi se, kurbla visi ko baba na sisi, ili obrnuto ne sećam se. Odguram kući i motor i coca colu Šta joj je?Moj analitički mozak vikne eureka. Sigurno se nešto odzubilo, i ja sad kad zaverglam još 483 puta to će opet da zakači i popravi se.Pera kojot super genije. Održavam motorMa jok. Aj u drugu i na gurku. Gas odma , ne drži ler kad je ladan motor. Polete belka al u rikverc, sreća nazad otvorena vrata na garaži. Brz counter-counter steering, znači duplo morate, pošto idem naopako to me spašava da ne nabodem neke šamotne cigle, isplatio se YTvozim defanzivno, al ima previše stranih faktora. Koči, nešto ne štima!Jao magarče, koči zadnjom to je sad prednja, 90-10 ili 70-30,sve mi se pobrkalo u glavi,razlomci, glavni gradovi, Djavolja Varoš, rtanjski čaj,šiptarska ofanziva kad ozeleni. Žena plače od smeha na terasi gore.Deca plaču zbog nepoznatog. Ulazi u kuću, žena, valjda da se umije. Ja zovem kupca da mu kažem da je motor sad nova cena, jbg malo jajarski al nisam ni ja pečurka. Objašnjavam da sam mu ugradio i rikverc, sad je zmija za po gradu i to košta bato. Nije oduševljen, razmisliće... To ti je ukratko zašto ne rikverc. Mašina na pola,u mom slučaju na tri polovine i na kp.
  2. E rikverc mi ne pominji.Pomeri se s mesta. Mislim da ima 5 brzina, ne znam nisam išao tako daleko Možemo i da izvučemo tu 5-tu ako nekom treba.
  3. Nisi ništa propustio, malo pričali o pecanju. Ako ukinu policijski biće sveeee To će Abarth da abartuje imaće 65 konja minimum. I moći će da koči čak.
  4. Pa i ja sam. Zavisi gde sam bio. Al u urbanoj sredini ne možeš da prevrćeš djubre i gacaš kroz osoku za rovca. Nego moraš da ga kupiš. Jedna kutijica i unutra rovac. I onda se otme kontroli Plovak i bela dosadili, nema uzbudjenja pa tako neki završe pecaju po SibiruHoće keder i skobalj na bajat hleb al ona prava što ide po dnu jok. Ukratko,ima ljudi strastvenih i odvuče ih hobi. Nem pojma i dalje odakle ti da ne održavam motore. Meni svaki motor bude više kod majstora nego kod mene kući. A biciklo, jbg, nema strasti.
  5. Ma gde da ti trebaju delovi za motor star 25 godina
  6. Evo gif sam napravio ne mogu snimci da se kače. BUK
  7. Ja ti živim pored Dunava. Štap nisam ispuštao od malih nogu. Pecao uglavnom na Dunavu, po nekim barama i kanalima severno,na Drini baš dosta,davno nekada na Ibru i Rzavu. I brate skup je i to hobi, znam. Kad zagrizeš trokraku uh, nije jeftino. Varaličarenje recimo,ili fider pecanje. Rapala, Draško i ostali jao majko, a Dunav ne prašta. Skup hobi. A mamci, kad kreneš durdubak, crna glista, rovac. Pa udješ u radnju, daj dzig glave razne gramaže,tvistere, hranilice, olova. Pa Dunav jak bez 200grama ništa. Prihrane, ma sto djavola. Kolko sad košta kašika crvića a nekad to bilo dzabe. A što sve sjebaše... Ovde evo Vinčanska bara, to bio rezervat prirode.Pecanje uh lek. Sad voda crvena, ej crvena. Samo neke zmijurine jedva prodjoh od zmija. Dunav svuda mreže, ribokradice industrija. Baru s Pančevačke strane, tamo bio raj za pecanje. Štuka, babuška da ti ne pričam. Pobiše dinamitom,plinom, strujom sveee! Pašteta riblja. Onaj Ibar je uništen načisto, poslednji put sam jedva živ ostao, burazer i ja, kažu fenol. Dve nedelje smo crkavali posle kupanja u istom. Bogu dušu on je neće. Ibar, evo tu se nikad niko udavio nije. Skočiš u vrh, najveću belinu izbaci te 100 metra niže za par sekundi, kakav crni akva park. Tu se takmiče kajakaši, Buk.
  8. E u pravu si.Zajebo sam se s tim motorima skroz. Al de nadje pecanje! Zafrljačio sam štap sa mašinom u Dunav poslednji put na pecanju. A održavo sam ja motor, kako nisam. Pa generalnu pa ovo pa ono. Sprco u njega soma. Pusti moju zajebanciju, sve vitalno je radio majstor i to pravi. Na kraju gekrc feder od kurble mašina na pola i prso sam. Otvorio blok sekirom.
  9. Može, al samo Stihl fs 250 Ostale ne priznajem
  10. Ili da je menjam za neki trimer al 2t 250 cc pošto imam ozbiljne korove iako redovno kosim i prskam i kopam šta sve ne.
  11. Imam haos u glavi, ne znam ni sam. Sjeba sve policijski čas. U kontradiktornoj sam situaciji. Ja bih možda sad i nju prodao ovako kakva je za šta znam, ko šta ponudi i ono,ako bi neko hteo uopšte, vreme leči sve, zaboravim na celu priču na neko vreme.Jedno 5 god minimum. Možda bi je menjao i za neku biciklu. Al čuj sad ovo, moj najveći nemezis što se tiče cele moto ideje,moja supruga naravno, ni da čuje. A da slušam posle prebacivanje doživotno uhhh, zajebana je ona bre, opasnaKoliko si para bacio a nemaš motor ddddddd u mozak. I onda kad bi rešio da se opet uključim u moto priču to bi bio pakao. Svadja a u pravu bi bila. Ima tu još koječega, niko nije mogao da predvidi ovo zatvaranje granica itd.
  12. Danas u offroad malko
  13. Bojan82

    Dzojstici PS4

    Prodato
  14. Turi tovatnu mast ako ti je dosadno imaćeš šta da ribaš kad dodješ kući Kantu šuta skineš s lanca
  15. Prodaće se. Pomodarstvo,prestiž,novi dizajn kao malo nešto izmene,gedzeti trt mrt, reklama i eto.Kupuju ljudi kad imaju para, menjaju
  16. Tačno. Jebeš mi sve ako sam ja normalan.Imam grižu savesti ko da je živ stvor u pitanju
  17. Booooga još ja molim, Da me spase ove boli, Na živu ranu mećem soli, Što nju grešnu ja još volim
  18. Ma ne znaju ove neobrazovane ovuda ništaDzaba se kitim tudjim perjem
  19. Laki tu da dodješ da voziš Kawasaki,super teren sad ko šećer ima da uživaš a kod mene da svratiš na kafu da čujem motor. Smorila ova korona aaaaaaa
  20. Hahahahha kakav opis Kako se glasa lisica A ja mislim jazavac,jer se grana na neke kanale. Mora da zovem nekog iz opštine,činovnika nekog da to reši.
  21. Znači ima nas podosta Sad mi lakše, pomislio sam da sam bolestan.
  22. Nema kanal,sam ulaz je jako širok, gurno sam glavu unutra da bolje vidim, ima tamo duboko račvanje na dva kanala dalje. Šta je to leba mu? Jedino se plašim da nema besnilo pa da me gricne. Nije kod mene kući, našao sam to juče dok sam šetao, igram se onih djavola izvidjača.Pravim luk i strelu i ti fazoni,gurno bi pero u kosu da glumim indijanca al nemam kosu više...
  23. Ne znam šta je. Ovo je druga rupa na jedno 20m od ove, gurao sam tel unutra da osvetlim blicem. Bilo bi super da je jazavac, njega nikad nisam video uživo. A što da se selimo zbog jazavca, šta će da nam radi
  24. Ma nije,ovaj zna šta radi. Ovde kod mene je struja malo čudna,razvedena sačuvaj bože. Prošli "električar" je nešto zasro,nešto je i eksplodiralo ja mislio pogibe čovek. Nego šta bi moglo da živi ovde? Da nije onaj mravojed?
  25. Da, meni je u priručniku pisalo da sipam ulje Honda 20-40.Gde to ima da se kupi
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja