Jump to content

Moto Zajednica

dl minak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    371
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: dl minak

  1. A dodao sam i maglenke da bih bio bolje uocljiv i mala proba na makadamu dali je sve dobro pricvrsceno
  2. Sam sam radio ali sam platio savijanje cevi i plastifikaciju
  3. Jos malo bzzzz bzzzzz pa malo plastificiranje I na kraju montaza
  4. Idemo opet malo dalje. Nastavljam da se igram Malo truda,znanja, i vremena .....
  5. Evo da dodam jos malo slicica u ovu temu. Stigle su nalepnice i slova iz kine pa smo malo lepili i to sada izgleda ovako
  6. Hvala na sa savetima
  7. Aha pa ovo je jos lepse od obicnih.Svidja mi se
  8. I jos malo Vase pomoci. Mrsko mi je da vratim onaj suspleh ili skidplate onako malo saren od oksidacije. Kako to da sredim
  9. Sada ste me zbunili sa trakicama.Mislio sam da ce ga to jos ulepsati ali sada kada cujem vasa misljenja..... A kakve su te koje je Bojssa stavio?
  10. Treba mi pomoc. Sve sam sredio motor a suspleh ili skidplate mi je oksidirao i izudaran. Kako da ga sredim
  11. Evo i ja ovde da se pohvalim svojim tek sredjenim ljubimcem. Celokupno sredjivanje sam slikao i postavio posebnu temu pa ako nekoga interesuje .... http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/112257-kako-sam-sredio-kle-a/
  12. Hvala , jako mi je drago da cujem ovakve pohvale za svoj trud. I jeste srce puno. Bice jos malo sminke i javicu se opet.
  13. Poslusao sam savet za glicerin i jako sam zadovoljan Dok ne stignu nalepnice,tegici za rucke,trakice za felne .... vozice se po malo ovakav kakav je .
  14. Hvala NEMO za savet za glicerin.Cuo sam za neko mleko za gumu a ako ga ne nadjem glicerin ce takodje obaviti odlican posao Hvala i SADAN-u na pohvalama.Ovo je sada potpuno bez vizira.Mislim da ce poceti sezonu sa standardnim vizirom ali imam u planu i poviseni kod Ivana da uzmem. Ovde jos uvek nije kraj sredjivanju.Sminka,nalepnice udesavanje tek dolaze tako da se vidimo uskoro sa novim slikama
  15. Malo je ovde losa slika zato sto nema dovoljno svetla ali uskoro ce biti slicica iz nekog njemu prirodnog okruzenja
  16. Nastavak sastavljanja A stiglo je i preradjeno sediste iz Zemuna Tako da je motor sada dobio obrise svog krajnjeg izgleda: To ce odprilike izgledati ovako
  17. zakacen i race auspuh Nisam mogao da odolim pa je vise puta paljen da uzivam u muzici rada motora
  18. E pa idemo dalje ka krajnjem cilju. Sajle su slane kod Bobana u Bg da se sredi sto treba. Sto je odradjeno brzo,jeftino i profesionalno Stigao prefarban volan pa su sajle montirane natrag A stigle i sve prefarbane plastike tako da se moze nastaviti sklapanje motora
  19. A onda je sve pretegnuto,provereno i posto je rezervoar na farbanju namesteno direktno ubrizgavanje pomocu plasticne flase Jeste da nema nikave konice,gas ni sauh,nema ni volan ipak je posle kraceg verglanja upalio
  20. rashladni sistem instalacije ulje antifriz
  21. Prvo se krenulo od sklapanja prednje viljuske i tockova Pa onda zadnja viljuska Zadnji amortizer Dog bounsi Zadnji tocak A onda je spusten na tockove i ubacen mu agregat
  22. Idemo dalje Stigao je ofarban ram pa je obesen i krenulo se polako sa sklapanjem
  23. Markoe,tvoji postovi su mi bili zvezda vodilja u ovom poduhvatu
  24. To je neko crevo koje ide od agregata do filtera vazduha i mislim da sluzi da topao vazduh salje u karburatore
  25. Da farba u spreju ali farba koja je specijalno za agregat napravljena.Koja je manje osetljiva na grebanje i otporna na toplotu benzin,ulje ....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja