Pozdav jos jednom za sve kolege na forumu.
Evo doslo je konacno vreme da i ja sebe obradujem jednim dvotockasem, a gde bih mogao dobiti strucniju pomoc nego ovde od vas.
Pa mi je potrebna pomoc i bilo kakva informacija o sledecem Maxi Scooteru
http://www.polovniau...nizeno_sa_1750/
Hvala unapred.
Pozdrav svima na forumu.
Ja sam Dragan iz Kikinde, imam 30 godina i planiram ovih dana da postanem prvi put vlasnik jednog dvotockasa, za pocetak bice to Maksi skuter.