Jump to content

Moto Zajednica

ŠekiKG

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1581
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: ŠekiKG

  1. P.S. Ovaj lepši je moj.
  2. Ne znam da li će se Nimmin složiti? Ja sam prop'o što se tiče šumadijskog gostoprimstva. Bili kod mene pre par dana legendarni Gorica i Komša, da kod mog majstora poprave motor i zakazao sam potpuno, zbog raznoraznih obaveza. Fenomenalno druženje sa njima, predivni ljudi, ali sam se obrukao, jer sam bio rastrzan obavezama. Zato, bolje je kod Nimmina, ja ću biti šegrt Bar dok se ne stabilizujem A Gorici i Komši se (što se mene tiče) dolazak ne računa. Moram da izvadim fleke. A ti si Lacconac nužno zlo
  3. Ja bih ovde stavio talandaru
  4. Pozdrav i pozdravi Gorana Barea iz Majki
  5. Ovaj Željko me ubi. Opet sam zamenio pozadinsku sliku.
  6. Bermude?
  7. Ma, amaterčina obična. Mostarac je postavio nove standarde (odavno) u fotografiji. Umetnik
  8. "Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori..."- Ivo Andrić
  9. Lep motor. Jel' si ga kupio? Ako imaš vremena, napiši nešto o njegovim karakteristikama, ceni... Ovde se ljudi malo šale, pusti profesore, doktore i učiteljice srpskog, to je sve samo zajebancija.
  10. ŠekiKG

    BMW R1200R

    Na početnoj strani https://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/15-predstavljanje-članova/
  11. Konstruktoreeeeeeeeee! Opet će nešto da zajebe!
  12. A šta je TDM, ako nije sport touring? Kile, ja bih ti predložio da razmisliš i o Diverziju 900. Gde sam letos u Grčkoj prošao motorom sa tri prenatrpana kofera i suprugom...Jeste stariji model, ali ga ne bih menjao ni za jedan drugi. Pouzdanost i udobnost...Lađa.
  13. Svaka čast. Sreća pa je sunčano E, sada čekamo povratak, pa uživanje u putopisu
  14. ŠekiKG

    gr 78a

    Mada... Ova boja...
  15. Sa 300 na 500, pa na 750, pa litrica... To bude jače od tebe Samo se traži . Vidiš mane i prednosti...i šta ćeš
  16. Ti si otprilike godište mog mlađeg sina, pa računaj da ti se tako obraćam, u zaista, najboljoj nameri. Njemu (a ni starijem) nisam dozvolio nagle "preskoke" u kubikaži. Sve je to išlo postepeno, sa 250 na 600, pa na 900. Bilo im je zabranjeno da nekog voze, dok ne ovladaju tehnikom vožnje. I zbog njih i zbog suvozača. Sada, stvar je krajnje individualna. Neko posle deset dana ima dovoljno sigurnosti da nekog poveze, a nekome treba znatno više vremena. To ćeš ti već sam oceniti. Nije to nikakav bauk, kada stekneš dovoljno rutine, biće ti smešno od čega si zazirao. Ali, do tog trenutka budi strpljiv. Obzirom da si već vozio dvotočkaše, mislim da ti 500 ili 600 neće predstavljati bilo kakav problem. Uz mentalna ograničenja. Sad' da li ćeš nov ili polovan, zavisi od mnogo stvari (osim finansijskih mogućnosti). Ja sam lično pristalica, za početnike, sezonu-dve, dobrog polovnog, malo ćeš kinte izgubiti prilikom prodaje, a posle-novo je naravno najbolje.
  17. ŠekiKG

    gr 78a

    Baš je lep.
  18. Eventualno, neko "staklo" piva
  19. Jel' imaš ti položeno za neku moto kategoriju? Jel' si nekada vozio motor? Na brzinu sam pročitao tvoj post, ali odgovore na ta pitanja nisam video. Skoro sam dao isti savet, ali da ponovim: NE VOZI saputnika dok nisi potpuno ovladao tehnikom vožnje. Sve je lepo na Forumu, lepi putopisi, uživanje, druženje, vožnja... Ali za iskusne i one koji znaju svoj domet. Od odgovora na moja pitanja, zavisi ti (po meni) i odgovor na tvoju dilemu. Ako nisi do sada vozio, može i 300, 500, pa i 600, ali oprezno i bez saputnika. Kada nekog staviš iza sebe, preuzimaš svu odgovornost za njega, moralnu, ne samo zakonsku. Mlad si, polako, imaš vremena za sve.
  20. Imate pravo na još jedno guljenje, pa onda gilja.
  21. Svaka k'o za razglednicu. A ona gde se suncevi zraci probijaju iz oblaka...
  22. Sumadincu ne pada na pamet da proda zelenka. Cestitam, sa srecom .
  23. ŠekiKG

    Hrana!

    Još ako je iz zamrzivača, "sigava", odaću ti sve tajne, pa i onu ko je ubio Kenedija
  24. ŠekiKG

    Hrana!

    Dva puta zovem, treći put dolazim
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja