Poenta je da treba imati meru. Slučajno si izvalio da umeš nešto da napraviš. Odlično. Napravi sebi zaradu ali nemoj da budeš alav. Ne može priučeni majstor koji nema ni firmu prijavljenu da sašije cenu konkuretnu jednom gigantu u prodaji moto opreme, koji za razliku od njega ima troškove prema državi, zaposlenima, marketingu, komercijali, distribuciji itd... Koji je uložio vreme i novac za testiranje, patentiranje, atestiranje... Nije realno da batko dođe, uzme metar, i kaže "sad ću ti ja ovo napravim isto bajo moj" i naplati punu cenu... Verovatno i ti nešto praviš kolega, čim si mi se ovoliko pecnuo... Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока