Jump to content

Moto Zajednica

mange

Članovi
  • Broj tema i poruka

    26
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mange

  1. Evo par slika mog mopeda
  2. poz deki druze

  3. poz boki majstore sm dat prijavim tdm ide ko besan druze vidimo se pred kraj sezone
  4. nikolaaaa ljubomoran si xexe sto moj moped trosi manje od tvogm.r.boki ga ustolovo svaka mu cast
  5. evo i ja da se javim crko komp jbga al tdm nije znaci mr boki ga napravio ustelovao karbuzde trosi ispod 6l zadnji tocak stoji ko tambura nije mrdnuo ni brucu boki svaka chast e da presao sam od tad oko 1450km koci pali ide ulje stoji kako si nasuo mslm sta reci borise majstoresve preporuke za borisa ostaniu nam taki cestit dobar i jeftinpoz bajkeri
  6. bravo za kineza nek si im rekla

  7. prati naslov ima neki kinez se prodaje na forumu
  8. druze kinez ok imao ga moj klinac qviqija 125cm ubijao ga nista mu falilo nija to je suzokijev stari agregat od 125cm 4g bio kod nas bez ikakog problema skoro ga prodali momak koji ga kupio voza ga jos motor bio 2008g jeftin i ok motor za pocetam u svakom slucaju srecno
  9. PRELEPE MAKINE MOMCI SVAKA CAST
  10. boki sm dat kazem jos drzi xexe mslm tocak nisam preso od juce ni 200km a stoji ki prangija ma bice to ok ne sumnjam ja u tebe uglavnom odradi ga djenka sam takonem reci brate ko da nije moj motor sve preporuke za mr.BOKILICA
  11. mslm sta kasti covek mi popravio motor a ko da nije jbga nemog ga vozimsalaaa uradio covek u fulu servis i tocak juce dotero kuci motor kao da nije moj boki druze svaka cast
  12. resi ga BOKI ocas posla

  13. opet pofala na racun mr.bokilica tojest pohvalaaa napravi mi coek tdma kao da nije moj bruka kako je sad povozan za malo novaca boki ziv ti nama bio dosta godina i taki jetin i kvalitetan ostao xexe poz boki je naj dr za bajkove

  14. mali problem sa zadnjim tockom al bokilic ce resi za sad vozam dedu mz 150cm nikad me izdo nije

    1. SADAN

      SADAN

      kao i uvek majstr bokilic resava sve

  15. hvala momci

  16. boki valjda ce da padne i neka slika mog tdma u popravci
  17. pala nova masina tdm

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. sashac

      sashac

      E odlicna motorcina,moj bivsi motor je bio tdm...Neka je sa srecom...

    3. SHOKLA

      SHOKLA

      Tako Dobar Motor!!!

    4. icecool

      icecool

      Puno pređenih km Ti želim u zdravlju i sreći...

  18. suzuki gsx600f i mz 150s
  19. mange

    suzuki gsxr 600

    imao sam isti problem svecice nove al sumnjive zamenio ih sad ok nadji prave sveciceali ipak je oteraj kod majstor bokija on je pencilin za suzane
  20. poz mojim detelinarcimakadgod sam i ja vozo po detlisu sa zlajom singerom cepingom pokojnim kavculom eee sretna vremena momci samo pametno puno predjenih kilometata vam od srca zelim
  21. ako zatreba pomoc u novom sadu javite se mange 0641541626
  22. poz komsija dobro nam dosao
  23. poz gari iz komsiluka dobro nam dosao
  24. da kaze odradjen servis motor u vrscu na oglasima moto berze ga je nasao u svakom slucaju hvala i cim malo otopli provozacemo se do tebe sve naj poz
  25. poz majstor bokimolio bih te jopet za jedan savet kolega hoce da kupi suzuki gs500e sta mozes ti ukratko kasti o tom motoru navodno je dobar unapred hvala
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja