Jump to content

Moto Zajednica

dams1976

Članovi
  • Broj tema i poruka

    109
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: dams1976

  1. gume marke shinko,nove,prednja 100/80-10 , zadnja 120/80-10 cena 70eu!.jpg]
  2. pa gde si bio kad je meni trebao far?
  3. dams1976

    virago 535

    Znaci extra,dobra cena jos bolji izgled!
  4. Mislim da mu nema koristi od poliranja!
  5. 2002,4300eu,kazu mnogo,a bas me zivo interesuje koliko bi bila realna cena za ovaj motor!Pokusavaju ljudi da izjednace 93god. i 2002/03!
  6. cena 370eu...moz i neki dogovor!!
  7. dams1976

    Karburator

    ispravan karburator za vespu piadjo nv150,cena 3000din ,a moze i dogovor!!
  8. cena vise nego povoljna!!
  9. Joj imao sam i ja skoro neke Nislije,jedan preko drugog bezali na kapiju...
  10. Extra,samo neznam bas za ovu vatru sto bljuje! Nemoj nekom klincu da spalis skuter na semaforu!
  11. Pozdrav,dobrododsao!
  12. Super,dobar putopis za nas koji ne poznajemo Beograd i okolinu bas najbolje!!!
  13. Imas privatne poruke,a evo i tel.065/240-2404
  14. Kao sto pise u naslovu kompletna sajla za gas za intrudera 800,moj je bio 91,ali mislim da pase i za novije i starije...ako nekom treba rado cu mu poslati,greota da zavrsi u kontejneru!
  15. auspuh marving legend (bar je tako na njemu utisnuto) niklovan i vrlo tezak bez tragova habanja po njemu! nekad bio na suzuki savage-u...stoji dzabe pa evo ga na prodaju...50eu,a moze i dogovor
  16. dams1976

    MINI BIKE

    Na zalost odnosno na moju srecu prodata su oba (zajedno) za 140eu! Mada svasta moze da se desi dok lova brzom postom ne stigne kod mene!
  17. naravno da vredi to je TDM nije afrika!
  18. dams1976

    MINI BIKE

    Posto su ih klinci prerasli prodajem dva pocket bike-a,dobro ocuvani,plastike cele,zadnje dve godine stajali,trebali bi da se malo prociste karburatoro! Cena za oba 160eu....moze i neki dogovor!!!
  19. moze i neka zamena!
  20. dams1976

    TDM 850

    Mozemo da pricamo sta hocemo i da je dzabe i da nije,cena jeste bila niza od realne,ali nismo bili ni blize upoznati sa stanjem motora ,imali smo samo jednu slicicu....
  21. dams1976

    motocikli

    imam marving legend ,niklovan,tezak,ima extra zvuk,u perfektnom stanju... mnogo kvalitetniji i bolji od onih iz luisovih kataloga ,cena 50eu
  22. jos uvek aktuelno!!
  23. Evo malo slika sa pocetka veceri oko 21h!
  24. Ja sam imao viraga 1100 pa dragstar 1100 te sam posle njih presao na intrudera 750,a sad vozim maraudera vz800...moja visina je 186,tezina 94 i veruj mi da bar meni nema tu neke drasticne razlike u velicini.Svaki od tih motora ima razlicit polozaj sedenja te su i utisci razliciti...znam da ce sad neko da kaze da ovo pricam zato sto prodajem maraudera vz800,ali stvarno je tako i cene im se razlikuju a ti trazis do 4000eu...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja