Kao sto pise u naslovu kompletna sajla za gas za intrudera 800,moj je bio 91,ali mislim da pase i za novije i starije...ako nekom treba rado cu mu poslati,greota da zavrsi u kontejneru!
auspuh marving legend (bar je tako na njemu utisnuto) niklovan i vrlo tezak bez tragova habanja po njemu! nekad bio na suzuki savage-u...stoji dzabe pa evo ga na prodaju...50eu,a moze i dogovor
Posto su ih klinci prerasli prodajem dva pocket bike-a,dobro ocuvani,plastike cele,zadnje dve godine stajali,trebali bi da se malo prociste karburatoro! Cena za oba 160eu....moze i neki dogovor!!!
Mozemo da pricamo sta hocemo i da je dzabe i da nije,cena jeste bila niza od realne,ali nismo bili ni blize upoznati sa stanjem motora ,imali smo samo jednu slicicu....
Ja sam imao viraga 1100 pa dragstar 1100 te sam posle njih presao na intrudera 750,a sad vozim maraudera vz800...moja visina je 186,tezina 94 i veruj mi da bar meni nema tu neke drasticne razlike u velicini.Svaki od tih motora ima razlicit polozaj sedenja te su i utisci razliciti...znam da ce sad neko da kaze da ovo pricam zato sto prodajem maraudera vz800,ali stvarno je tako i cene im se razlikuju a ti trazis do 4000eu...