Jump to content

Moto Zajednica

MladenV

Članovi
  • Broj tema i poruka

    182
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MladenV

  1. MladenV

    Nolan N70-2 X

    Bump
  2. Ako moze da mi se javi neko iz Sofije, treba mi pomoc vezana sa Speedy. Detalje na pm.
  3. MladenV

    Nolan N70-2 X

    Bump
  4. Koliki rise hoces sa podizacima? Tj koje su debljine podizaci?
  5. MladenV

    Nolan N70-2 X

    Kaciga je u super stanju, kupljena ove godine Velicina 56 Dosta dodatne opreme, crni vizir, full pakovanje. Ide bez komunikacije. Slika sa interneta da vidite koliko je modularna kaciga Cena 150e 060/50-55-813
  6. Stavljene su original, ali od novije verzije.
  7. Poklanjam bravice za CFMOTO, skinute sa 300 NK ali odgovara za vise modela. Brava paljenja je isecena da bih zadrzao originalan dzek, ali generalno sve radi savrseno. Kontakt: 0612510770 Milos
  8. Samo sto na ovo treba dodati jos 50e za plastike. Naravno, moze da se vozi i bez njih
  9. Ja sam uzeo Barkbusters namenski za 450mt, i bas sam prezadovoljan. Vec sam ih i testirao na Prokletijama, doduse jeste bio pad u mestu, ali uspesno su odradili posao
  10. Samo 299
  11. Evo konačno i ja da okačim neku sliku motora
  12. @dzevadnp Imas t-box? Koliko sam citao, da bi mogao da imas navigaciju na displeju, potreban je t-box?
  13. Gde stancas te fabricke gume
  14. Otkazano dok se lager ne očisti
  15. Ja sam polugu kvacila promenio u kracu, jer kada stisnem sa dva prsta, udari mi u malic i domalic poluga, a ne bih sa sva cetri prsta da stiskam kvacilo.
  16. Problem je naci na stanju originalne crash barove. Ja gde god da sam zvao, svi mi kazu bice... i na tome se zavrsi svaka prica.
  17. @Skittles i @alexanto, kada ste stavljali maglenke i grejace rucica (Skittles), da li ste pitali sto se tice garancije, da se gubi ili ne, da li moraju oni da vam montiraju ili ne...?
  18. Dobrodosao Ja sam juce zvao CF Bg za crash barove (gornji) i rekose mi nemaju nista na stanju, tek maja meseca. Sta su tebi rekli?
  19. I, kakve su rukavice?
  20. Pritom, NX500 je 8000e sto i nije bas mala razlika.
  21. @ivannadjalin Za bocne torbe i nosace, skoro sam otkrio ove torbe, mozda ti budu bile zanimljive
  22. Heed je izbacio crash bar za 450MT. Imao sam ih na prethodnom motoru i bio sam prezadovoljan. Testirao ih nekoliko puta nazalost https://heedshop.eu/en_US/p/Set-of-crash-bars-for-CFMOTO-450-MT-upper-with-bags/1159 https://heedshop.eu/en_US/p/Set-of-crash-bars-for-CFMOTO-450-MT-Upper-and-lower-black/1145
  23. U korektnom stanju, broj 41. Vodootporne. Cena 50e
      • 1
      • Podržavam
  24. @Andrej_Hotstepper Ako te put navede ka Nisu, uvek imas jedan primerak na probu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja