Jump to content

Moto Zajednica

speed_ns

Članovi
  • Broj tema i poruka

    0
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: speed_ns

  1. Da se pridruzim i ja sve pohvale za Bokilica!!! Imam Hondu NSR 125 nekih mesec ipo dana i skoro isto toliko velike glavobolje sa paljenjem, ovde na Forumu iscackam Bokija i vec narednog dana Honda se nasla u njegovoj radionici, doktorski je dijagnostikovao problem, ubacio novi akumulator i od tada se nasmejem svaki put kad sednem na Hondu i ona upali iz prve Veliki pozdrav Bokiju i sve preporuke za njega i kao majstora i kao coveka!!!
  2. Cao svima! Vec dugo pratim vase teme te odlucih da vam se prikljucim. Ja sam iz Novog Sada, trenutno sam u potrazi za odgovarajucim motorom obzirom da sezona polako dolazi jos jednom veliki pozdrav!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja