Da se pridruzim i ja sve pohvale za Bokilica!!! Imam Hondu NSR 125 nekih mesec ipo dana i skoro isto toliko velike glavobolje sa paljenjem, ovde na Forumu iscackam Bokija i vec narednog dana Honda se nasla u njegovoj radionici, doktorski je dijagnostikovao problem, ubacio novi akumulator i od tada se nasmejem svaki put kad sednem na Hondu i ona upali iz prve Veliki pozdrav Bokiju i sve preporuke za njega i kao majstora i kao coveka!!!