Jump to content

Moto Zajednica

Arso

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2051
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu Arso

  • Rođendan 10/13/1957

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Čačak
  • Motocikl
    Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Poslednji posetioci profila

5544 profile views

Arso's Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

2.5k

Reputacija u zajednici

  1. Ja već godinama na EBC diskovima koristim EBC sinter .
  2. Jesu li led sijalice sa projektorom? Koliko sam čuo, što ne mora da znači da je tačno, teško je naštelovati svetla sa led sijalicama bez projektora naročito ako su stakla fara sa brazdama koje svoju svrhu imaju ukoliko je reč o klasičnim sijalicama sa vlaknom.
  3. Od kada sam kupio STenete samo sam jednom sipao Bardal i od tada samo Ipon ful sintetiku l nemam nikakvih problema. To što u vreme kada su se STenere i slične mašine proizvodile ful sintetika nije ni postojala ne znači da im ne prija.
  4. Nije valjda da si i pre nabavke motora nisi čuo za Dakar i Sagmajsterove "nemerljive" uspehe u lavovskoj borbi da nadmaši dame ili penzionere poput Franka Pika koji su od njega stariji dve decenije a koje je uz blagoslov vladajućih partija finasirala džava, čitaj poreski obveznici, uz ogromnu medijsku pompu RTS koja je čak slala i ekipu da izveštava iz Južne Amerike. A da komedija bude veća koliko se sećam samo mu je jednom za sve te godine uspelo da se plasira u prvih pedeset vozača.
  5. O čemu ti to, pa pre nekoliko godina je govorio na mitingu nazadne sekte u Subotici, kačio ja u rubrici Dakar raly, a mnogi komentarisali kako su u pitanju zavist i mržnja. Biće da su u pravu oni što tvrde da je kod prosečnog Srbistanca put od dupeta do glave duži od Rute 66!!!
  6. Živke brate, pa sve to je on radio i pre Vučića uz blagoslov "demokratske" vlasti, samo je sad podigao na viši nivo. Baš kao što su Vesić Mali, Žika pauk, Šapić, Trivanka... višestruko "unapreedili" svoj biznis.
  7. Dizajneri kao da se trude ko će ružniji motor da napravi. Nekada su nejkedi bili sinonim udobnosti za putovanje u dvoje Yamah XS 1100, Kawa MK2, Suzuki GS 1100 e, Honda Bold Or, a danas, sudeći barem po ovom Trijumfu, ih dizajniraju po ukusu ego manijaka kojima motocikl služi da se voze od kafića do kafića i oštre patku na semaforu. Ali šta je tu je ukusi se razlikuju a fabrike se vode zahtevima tržišta. Ili u prevodu ko je nama kriv što smo omatorili pa još uvek slušamo Stonese i divimo se Kawi Z 900, Hondi CB 750 ili Tijumfu Bonevil.
  8. Izgleda da KTM ipak nije na nivou Dukatija i Aprilije. Akosta je vrhunski vozač poput Kvartarara, uostalom loši se tamo i ne takmiče, ali njihovo znamnje i hrabrost očigledno nisu dovoljnio za bolje rezultate.
  9. Jebeš mi sve ako ne počnem da verujem u gremline. Kako je vreme malo zahladnelo kazaljka se ponaša krajnje normalno kao da se ništa nije ni događalo..
  10. A prenos di gi je???
  11. Već sam poslao poruku prijatelju u Nemačkoj da naruči sajlu u Kedu, sve u svemu za sedam i kusur evra se ne isplati zajebavati. U svakom slučaju hvala na savetu sigurno će nekom biti od koristi.
  12. U Čečeniji (Čačku) nema ko to da uradi, a i što bih se jebavao da dolazim ili da šaljem u Beograd kad mogu da kažem drugaru koji živi u Nemačkoj da je naruči u Kedu, imaju na stanju, koja košta nešto više od 7 evrića l da je ponese ili pošalje po nekom. Nigde mi ne gori da moram ovog trenutka da je zamenim.
  13. Otkazuje sajla ili pinjon? Gledao sam na KP ali nisam video.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja