-
Broj tema i poruka
248 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Kowalski
-
Nema problema ! Slaninca je u pušnici a za popiti će da se nadje.Ja sam uvek za druženje pa makar to bilo i o tudjem trošku.Šalim se već će mo nešto smisliti na tu temu i biće svega.Pozzz:):)
-
Lalajko je potpuno u pravu,po meni,da nikakvi rol barovi ne sprečavavaju lom cilindara(jer su oni prvi na udaru zbog svije lokacije)a.Meni je samo bila ideja da,AKO mi i KADA bude krenuo motor da pada na bok,a je ne budem mogao da ga zadržim,da ne dodje do skrnavljenja poklopca cilindra a za ostalo ne znam.Ja bi po logici neke 100% zaštite trebao da napravim neki tenkić.a to znači jedno 50-60m alu cevi iskrivljenif u obliku kako se očekuje da nešto zaštite.To bi strahovito promenilo sliku o lepoti ovog motora(znam da je sigurnost na 1)ali za info(mislima da sam to i napomenuo i negde napisao,ali da ponovim:motor mi je pao u mestu i to baš na čistom asfaltu na ulici(levi bok)i ? Odma su mi pritrčla dvojca momaka i pomogli mi da ga podignem.Zahvalih se ja,digo motor na centralnu,i gledam,gledam i NE VIDIM da je bilo šta oštećeno???(Prvo sam pogledao retrovizorpa cilindar pa zadnj levi kufrer)??? Gledam i ne mogu da verujem,sem par ALI sitnih ogrebotina ali stvarno vrlo neprimetnih,na koferu i donjem delu retrovizora ne vidim da je išta stradalo.E tek kada sam se skroz sagao video sa da donjoj strani dekla par ogrebotina loje su vidljive,ali tek kad se legne pod motor.Valjda sam ovaj put imao sreću a da bi izbegao moguća naredna iskušenja zato hoću da stavim i ove gume(em lepo izgledaju em će mi ipak nešto zaštititi)Hval svima koji su dali svoj komentar na ovu temu. sad znam da sam ušao u dobro društvo i spasa mi nema!!! OSTA JA BMWjdžija pa da zajedno uživamo. ps:Za Daneta ono da odem u policiju(jes pa da me uhapse?)Šalim se proba ću ovde u BGDu da nadjem neku info.kako to da izvedem a mi se vidimo kako sam i obećao čim krenemo sa sezonom. POZZZZ:):):
-
Au,cene su baš,kao stvorene za naša primanja?Ja sam ljudi penzioner ! To znači da će da radi mala privreda i snadji se kako znaš i umeš.Barem ovde ima profila i cevki pa ću da isavijam neku??? Šalu na stranu jeste problem su oklopi tako da bi bio zadovoljan,SASVIM,da pronadjem one plastično-gumene zaštitnike i VOZI MIŠKO ! Ma H V A L A vam svima što pokušavate da mi pomognete.Sad uopšte i ne sumnjam da ću naći te štitnike pored ovakih drugara.Pozdrav svima koliko vas ima !!!
-
Ma samo da prodje ovaj talas -sa? Rado ću videti Novi Sad i neke Gradjane koji žive ta tu negde u blizini ! Šalu na stranu,vrlo,vrlo dabar savet(za poštovanje i dobru analizu)sve može kod nas mi smo SRBI A kod nas je i NEMOGUĆE - MOGUĆE.
-
Ajde probaj da budeš malo precizniji?Kupio,GDE,platio KOLIKO? samo tako možemo da saznamo nešto što nas zanima,a zanima nas.Hvala na odgovoru?Pozzzzzz:):)
-
H vala unapred svima.!!!
-
Vrlo bi bio zahvalan nekom od članova i poznavalaca BMWa da mi da info. GDE mogu nabaviti,tj.kupiti ŠTITNIKE/ukrasne/CILINDRA za moj BMW R 1100 RT /96g. Ko mi pomogne taj e drug a ko ne znači nije ni znao(oprošteno).Znaću da se oduži.Evo i slike.Trebaju mi i LEVA i DESNA ukrasna plastika.Naravno bilo bi dobro da bude neka razumna cena,ljudi smo...Hvala unapred za sve.Pozzzzz:):)Član Kovalski
-
Treće okupljanje Maxi Scooter Cluba 22./23.06.2013.
Kowalski je odgovorio članu alexanto u BJB Maxi Scooter Club
Eto i mene da pravimo kolonu !!! A gde je taj LOVAČKI DOM (pošto sam ja novajlija na vakim susretima)? Čisto da ne lutam . -
Kako mogu da se učlanim u Vaš MK ? Vozim Suzuki Burgmana 400K9 i imam 58g.Živim na N.BGDu i voleo bi da budem član Vaše,koliko sam obavešten,organizovane grupacije vozača motorcikala i da se družimo jer imam vremena pošto sam u penziji. Pretpostavljm da ću i dobiti neki odgovor.Pozdrav svim ljubiteljima vožnje na 2 točka
-
Ne znam kako se moj Burg našao TAMO DE NE TREBA ali ću to popraviti kako znam i umem?
-
Koja ti je drugar najniža cena za ovaj vizir i kako bi mogao on da se dopremi do Beograda ???
-
Ja koristim,neku,SHOEI XR1100 Diabolic Divinitiy ,baš kao ovu na ovom linku! link: Kowalski de Burg - 400K9
-
Da li mogu u Suzuki Burgmana 400K9/2009g da sipam sad na promeni(redovan servis sa promenom i filtera)IPONE 15.5 Full sintetic ??? Gradacija je 15 - 50w ??? ps:Ovo ulje sam bio spremio da sipam u Hondu Hornet 600 2001g.,ali je ona otišla drugom vlasniku.
-
POTREBAN Automat STOP svetla na ručici/Hornet 600N 2001g.Ako neko zna gde mogu da ga nabavim ili ga ima nek se javi.Hvala Tel.063/1661-864
-
POTREBAN Automat STOP svetla na ručici/Hornet 600N 2001g.Ako neko zna gde mogu da ga nabavim ili ga ima nek se javi.Hvala
-
Kad se probudiš nek ti svako jutro DOKTORE bude sa osmehom a ovo što ti radiš je za udžbenike.Bravo majstore za sve,a za auspuh što mi ga uradi,svi koji su videli,a bar 30 ljudi je prvo reklo,VAUUU,ko ti ovako dobro napravi izduv.Živ mi bio i porodica ti pa da se skoro i vidimo. :):):):):):):):):):): Pozzzzzz Peca Burg
-
Mislim,ZNAČI,živ mi bio BOKILI ...:)to ti kažem ,i ostalo,a opravi ga samo tako,tj.Radio dobro,a saddd radi BRE MLOGO DOBRO !!!! Ko još ne zna da postoji vaki maestro ,ali baš,taj je mlogo promašio.Bokili tj. MERLIN Bokili za na 2 točka nema šta ne može,kod njega samo može da trenutno ne može,al sutra ima da MOŽE.Moju Hrnetku 600N 2001., napravi devojkada bidne,a ostalo,dobro druženje,lepa reč kafa i javi se kad stigneš,to su maniri samo PRAVIH. DA ne duljim,BOKILI pa ...........................opet Bokili,a za ostali ne znam i ne želim da znam. Pozdrav BOKILIJU i njegovoj porodici zdravi mi bili :):):):):): PECA BURG
-
Ništa mene ne udara ni auspuh u patiku ni bilo gde drugogde.A Što se tiče ALEKSE BGD.E pa ALEX ako još neko u gradu i šire ima bolji i lepši BUrg sa GSX-Rvim izduvom a ti ga znaš(aj bar jednog navedi koga si ovde video sa ovakvim Burgom),a da to nisam JA,tako da vodiš računa o komentarima o drugim motorima.Ako ima bolji ja sam za razmenu iskustva i bio bi zadovoljan i sretan da se još neko ovde pojavi sa ovakvim projektom,pa da razmenimo iskustva a ne da se takmišimo.Ja vozim Burga iz ZADOVOLJSTVA i tako sam ga zamišljao i to me čini sretnim. Samo napred sa slikama i da se u zdravlju vozimo.
-
Evo i mog PROJEKTA !!!!!!!! Uspeo sam da ga finiširam sa novim nalepnicama.Sad je kompletan onako kako sam hteo.
-
Eto nama radosti !!!! Dolazim da se družimo.
