Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. Panceru, nisu ovde ljudi sisali vesla, a ti dosao pametan malo da ih podjebavas. Hebe mi se i za tvog GS-a i za moju Trafiku, vec hocu da ti kazem da skupis 00 i dodjes na vec organizovano druzenje. A ti lepo sledeci vikend spremi kotlic i gajbu piva, pa lepo pozovi ljude da vidimo kako ti to ganjas po tvom kraju.
  2. Sa cros gumama i treba da bude.
  3. Aj se vidimo za sledeci vikend, i poteraj tetku.
  4. Klasican teneras, odma zinula guzica na pare da bi kupio Afriku. ;D
  5. kepo

    HONDU TRANSALP

    Raspitaj se za bivsi Transalp od clana TA96, ako je na prodaju nema greske!
  6. Oprosti mu Boze, Dzigi je zaljubljen ne zna sta prica ;D
  7. malo slidza
  8. Kilometar sat se steluje u nazad, a ne u napred ;D
  9. sedaj u kola i dolazi!!!
  10. I mrvice da bacamo ko Ivica i Marica, da se kad svane znamo vratiti ;D
  11. kepo

    BJB enduro fanovi

    Dobar je ;D
  12. More, al okreni uvis ;D
  13. Nesto mi kod tebe nesigurni oni farovi, nemoj da te izgubimo negde u planini ;D ja na planini samo mogu da se pronadjem... nikako da se izgubim a farovi rade kao sharm... celo nebo sija kad upalim duga a da vidish kad udjesh u tunele posle vishegrada... milina... samo plafon vidish Super, ti na celo kolone kao lokator ;D Jel mozes da napravis snop i da se vidis iza brda? ;D
  14. Nesto mi kod tebe nesigurni oni farovi, nemoj da te izgubimo negde u planini ;D
  15. Dolazi organizovanje pojacanje sa juga, al dzaba ;D
  16. Igorak, menjaj motor ne sramoti sektu vise! Na momenat pomislim da je neki preruseni Teneras ;D
  17. Motor prvenstveno moras da znas dovoljno dobro da vozis, da bih znao njegove mogucnosti.
  18. Ljudi, pa mi se valjda skupljamo prvenstveno da cepamo off road, a ne gace i carape ;D U subotu vece se skupljamo u Kotlini da napravimo jednu kratku predvečernju voznja po Maljenu dok domacin postavi veceru, tako da mesto okupljanja znate svi, ne trebaju kordinate.
  19. Kakav bre sator, pored krova nad glavom ;D jos kad zalozimo smederevca, ihhhh ;D
  20. Sad pricao sa domacinaom Milutinom, i kaze covek sledece. U subotu popodne-poslepodne kad ljudi dodju bice neko meze, uvece vecera i nedelja dorucak.U kuci imaju tri kreveta, i pred toga dosta slobodnog prostora za vrece,jedna velika sala sa stolovima, ... To kosta 1000 din po osobi, a ko zeli da spava kod njega u domacinstvu (udaljeno 5 min) gde se on inace bavi turizmom doplata jos 300 din.Naravno to bi trebalo rezervisati unapred da se slucajno ne popuni u medjuvremenu.Kod njega imaju tri sobe sa po tri lezaja i svojim kupatilom. Pice i ostale zezalice imaju da se kupe u obliznjoj seoskoj prodavnici.
  21. Će i to da nabavimo, ako je in ;D
  22. Nije frka, samo mi javi broj ljudi da javim domacinima da se organizuju. Na osnovu spiska kad dobijem informaciju koliko sve kosta, javljam. Mislim da je u ovo vreme idealna kombinacija ako vreme posluzi 18.09. posle akcije davanja krvi, pravac u selo na oporavak. Nedelja pred vece, kud koji.
  23. nije problem u opste, samo mi javi broj ljudi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja