Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. Da vozim neku skupu masinu i da sam ne meti ljubomore pa da razumem prozivanje, nego vozim ragu staru 15 godina u vrednosti par hiljada eur. i ona je trn u oku onima koji je nikada nisu vozili. E to mi nikako nije jasno ;D
  2. Odustajem ;D
  3. Srcem, dusom i pouzdanom ragom
  4. Ne uklapa se za put u Tunguziju ;D
  5. Nas Koma podigne gornji pritisak, pa ga onda gustira ;D
  6. Svako ima svoj doping ;D
  7. u redu, druga od cube prvi put sam bio na moru 1.avgusta i nikad vise. bila je prevelika guzva, katastrofa. a inace petrovac je super mestasce za porodicni otpadanjac, samo van sezonskog spica koji je me sad docekao. plavi moto guzzi je vam je za desetku!
  8. Cena : 10 eur jeftinija nego Nesketova ;D
  9. nisam, bio porodicno, kuca poreb Cube
  10. Posto para nema, onda samo zamena ;D
  11. bela, stajala kod fudbalskog igralista?
  12. Servisirano pre 1000-1500 km: - karike - gumice ventila - iglice karbova - ujle i svi filteri - semerinzi i ulje u vilama - prednji disk - plocice - ulje za kocnice - paknovi - akumulator - svi lezajevi na tockovima - gume TKC Potrebno zameniti: -auspuh ako smeta buka -lanac bregaste (poceo da se malo cuje i trebalo bi u skorije vreme zameniti) -lezaj volana -desnu bocnu plastiku zavariti
  13. Braco nadam se da se ne zajebavas, kao po obicaju ;D
  14. Imacemo i mi naseg predstavnika, upravo ga spremamo. G.din Komatovic
  15. bajker ko bajker, pa kad sam bio u petrovcu blejao sam u motore, mozda sam i tebe video. sta vozis?
  16. Pite ako si ti, stvarno si dzukac ;D
  17. jesi li iz petrovca?
  18. hitman ti je sve objasnio, a ti guraj svoju pricu na koju imas puno pravo http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33902.msg923611#msg923611 i od mene je dosta, u stvari i previse ;D pozdrav
  19. Čobane, vrati se, sve ti oprosteno ;D
  20. Za to sto tebi treba, nije bolja.
  21. Manje citaj novine, jer uskoro izalzi GS 1300 pa ces morati da se izložiš dodatnom trošku. Ne odgovori mi na pitanje sto si prodao GS? Naravno da cu zameniti motor kad ga izvozim i predjem jedno 100000 km ,zasad ima 42000.A da li cu kupiti gs 1300 ko zna.Ova nova ST 1200 mi se bas dojmi.Kad je probam znacu. Ja ti rekoh, al ti ne vide
  22. U bre Vlajko sine, gde ćeš golom guzicom međ pijane turke ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  23. Manje citaj novine, jer uskoro izalzi GS 1300 pa ces morati da se izložiš dodatnom trošku.
  24. Imao sam i to tvoje sokocalo, al me hebe nema ko da me vidi u selu. Ne kapiraju ljudi da je to GS. Od kako sam kupio Africu svi mi se dive kad im prodjem kroz malinjak, a i meni više lezi. Za casove cemo se dogovoriti.
  25. Gavro, niko nije rekao da je Africa sposobnija od tvog CR-a za off, vec da je dovoljno sposobna da prodje po svakakvim terenima van asfalta koji te zadese na putovanju.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja