-
Broj tema i poruka
91 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Profile Information
-
Lokacija
Novi Sad
-
Motocikl
Atlantic 250 ali će porasti jednom
Poslednji posetioci profila
Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.
srdjos's Achievements
U prolazu (1/6)
10
Reputacija u zajednici
-
hvala jel se sme znati i koliko evropejaca je tamo koštao?
-
srdjos je počeo da prati SYM CRUiSYM α 300 , Honda Forza 300/350 and Zontes 350E
-
Jest da je post prošlogodišnji ali ajd da pitam Ako može info gde si kupio ovaj Arrow sa tom prelaznom cevi?
-
poz svima, jedno pitanje za ovaj skuter ako je neko ima priliku da vozi tako. Kako se ovaj skuter ponasa u voznji sa dvoje na njemu i ukoliko se ide na neki duzi put, recimo 200-300km
-
Ja sam na mom AA250 ugradio prekidač za svetlo. To nije neki izdatak a štedi akumulator i kad imaš obične sijalice.
- 299 odgovora
-
- aprilia atlantic
- atlantic
-
(i 6 more)
Označeno tagovima:
-
Dosta njih je stavljalo ksenon sijalice i kazu da je pun pogodak. Možda se neko javi ko zna više
- 299 odgovora
-
- aprilia atlantic
- atlantic
-
(i 6 more)
Označeno tagovima:
-
Eto, da te obradujem, ja tražim original vizir sa svoj AA250 već drugu ili treću godinu, mrka kapa. Ovi što imaju polovne delove, dobiju jedan AA godišnje a i na njemu su viziri i retrovizori uglavnom polupani. Ivan ih ne pravi jer mesto gde naleže vizir na motor nije ravno nego pod uglovima i on izbegava da to pravi. Jedini izbor ti je taj Givi (Kappa) veliki i sto jevrića za njega. Ili da nađeš u inostranstvu polovni pa da ti neko donese ili nekom poštom.
- 299 odgovora
-
- 1
-
-
- aprilia atlantic
- atlantic
-
(i 6 more)
Označeno tagovima:
-
Imam Atlantica sa City Gripom na oba točka, jedno naglo kočenje s njima pri 40-50 km/h po suvom me koštalo vizira, plastike ispod kao i pocepane jakne, povelike masnice na kuku i bolova sledeće dve nedelje. A po kiši s njima jaaaaako lagana vožnjica. Nezadovoljan
-
ima ih par po NS-u, jos je salonski sjaj na njima ali cisto sumnjam da im je forum interesantan
-
ovo su h11 sijalice Jesu li plug and play ili je potrebno nesto doraditi na instalacijama na motoru?
-
Ne znam na kog Scarabea mislis ali noviji je vise gradski dzukac i nisam bas siguran u udobnost koju trazis zbog polozaja nogu. Imas Aprilia Atlantic 250 ili 500, stariji modeli ali imaju Quasaar 250 agregat, sto @alexanto kaze, veoma dobar i moze se uklopiti u tvoj budzet. Ako ces van grada udvoje, onda gledaj jaci agregat
-
Da, cuo sam se s njim, ne radi za AA 250 jer je dosta komplikovan i skup
-
Posto je tema malo starija, zanima me da li je neko upoznat da li Ivan jos uvek izradjuje vizire?
-
Da, novi skuteri imaju svasta A da li si ti siguran da ti treba takav skuter odmah posle polozenog?
-
Stojanov je sve samo ne nesto ozbiljni serviser i prodavac, "slavu" je stekao neprofesionalnim odnosom prema vozilima u garanciji pogotovo otkad je porastao. Moja dva dobra drugara su kupili nove Fiate kod njih i odrzavanje u garanciji je bilo ocaj, da li zbog marke Fiat ili nekog njihovog internog dila, nemam pojma. Jedan je cak i slupao svog Fiata i tamo popravljao, hauba mu je pocela rdjati godinu i po dana posle popravke. Rekli su adio zanaveka Stojanovu Majstori su im svastari pa nemojte ocekivati od njih neko profi znanje o mehanici i motoristici, a pogotovo ne o japanskim motorima i motociklima. Mozda ima jedna ili dva majstora da znaju posao, ostalo...
-
Ajd malo da dignem temu oko ove rage iz mrtvih. Celo leto me sluzi veoma dobro, par 'ljada km je iza nas Ali celo leto mi bode oči što se trese u leru, naime, kad je zagrejan trese se motor a kad je hladan trese se još više Nema nepravilan rad da mu padaju i skacu obrtaji nego kontinualan. E sad, jel ovo do finog stelovanja karburatora ili do nekih elemenata oko kacenja motora na ram tj gde da obratim paznju da se vibracije ublaze?
- 299 odgovora
-
- aprilia atlantic
- atlantic
-
(i 6 more)
Označeno tagovima:
