Mozda je bolje da ostavis kako jeste... Po mom misljenju, Jawa ima sasvim dovoljno snage iovako... A ako zeznes klipove imaces trosak samo... Cenim ljude koji su spremni da se zaprljaju, ali je nekad bolje ne preterivati...
To je moje subjektivno misljenje, a tebi u svakom slucaju sretno sa radovima, sta god da odlucis...