Jump to content

Moto Zajednica

mixa

Urednici Foruma
  • Broj tema i poruka

    5759
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu mixa

  • Rođendan 08/06/1983

Contact Methods

  • MSN
    djmixailo@yahoo.com
  • Website URL
    http://www.trialdoo.com

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Trebinje
  • Motocikl
    Honda Varadero 1000 ABS

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

mixa's Achievements

Ne silazi

Ne silazi (5/6)

1.4k

Reputacija u zajednici

  1. Fabio kaže da će od prvog momenta gledati da klavijaturu potjera koliko može.
  2. Mark je poredao glavne takmace za ovu godinu. Prvi je naravno batica Alex, potom ide kolega Peko i za njim Bezzeki. Na pitanje, kakva su očekivanja ove sezone kaže ako nosiš crveno , gonjaš titulu. I ostali su napredovali, ali da su spremni.
  3. Ture kaže da je malo zabrinut, i da možda neće u 2026. godini upapirčiti prvi GP podijum. Pošto i sam kaže da je ovo veliki izazov, smatra da će ova sezona biti za učenje, a da 2027. napada na rezultate. Treba da se navikne na motor, a i da nauči neke staze, ali kaže da će dati sve od sebe.
  4. Nikad više titula u Moto GP postavi do sada. 15 šampiona, koji su napapirčili 32 titule. Junački. Šampionski!!!
  5. VR 46 ekipica, sijaju i u mraku. Rossi kaže da je siguran , da Ducati ima prednost i u 850ccm makinama, tako da vjerovatno ostaju sa njima i 2027. godine. Za vozače čini mi se, nije toliko siguran.
  6. Za ovu godinu da, ali raznolike pretumbacije su moguće za 2027. godinu. Malo lutrije nije na odmet .
  7. Evo i Biaggi se uskurčio, kaže se više Aprilia ne boji ni na jednoj stazi protiv Dukca, a da će Bezeki da bude glavni takmac Markezu ove godine. Nije da nema slabih tačaka, ali da je makina dobro skockana. Bezeki odličan, Fernandez dobar, a eto spomenuo je i Martina.
  8. Ne računajući nove staze i povratnike na kalendar, samo dvije staze su kinule sa posjetom. Silverstone (mogu je skloniti iz kalendara što se mene tiče) i Špilberg.
  9. Čika Pernat kaže da je Aprilia već bolji stroj od Dukca. Ove sezone je kaže Markez bio tas na vagi koji je prebacio na njihovu stranu, ali da nije siguran da li će to biti dovoljno za sljedeću sezonu. Ništa od mirnog zimskog sna za monoobrvsku škvadru.
  10. Grand Prix Circuit Contract until the end of Thailand Grand Prix Buriram 2031 Brazilian Grand Prix Goiania 2030 Americas Grand Prix Austin 2027 Qatar Grand Prix Lusail 2031 Spanish Grand Prix Jerez 2031 French Grand Prix Le Mans 2031 Catalan Grand Prix Barcelona 2031 Italian Grand Prix Mugello 2026 Hungarian Grand Prix Balaton Park Multi-year Czech Grand Prix Brno 2029 Dutch Grand Prix Assen 2031 German Grand Prix Sachsenring 2031 British Grand Prix Silverstone 2026 Aragon Grand Prix Aragon 2026 San Marino Grand Prix Misano 2031 Austrian Grand Prix Spielberg 2030 Japanese Grand Prix Motegi 2030 Indonesian Grand Prix Mandalika 2031 Australian Grand Prix Phillip Island 2026 Malaysian Grand Prix Sepang 2026 Portuguese Grand Prix Portimao 2026 Valencia Grand Prix Valencia 2031 Argentina Grand Prix Buenos Aires From 2027
  11. Prošla je sezona, prvi testovi, sada možemo da počnemo i da javno ostale zajebavamo. Nije da se nije znalo, ali sada i ovako javno. Da im jasno i glasno pokažu ko je pipa, a ko vodoinstalater. Marco Rigamonti , šef Markezovog tima, kaže da ne znaju još gdje su mu limiti sa ovim Dukcem, jer je bilo trka gdje nije upinjao 100%, pa ih je poderao kao mačiće. Negdje je zapinjao po par krugova, pa onda leđero i paćifiko, a bilo je i trka, navode recimo Misano gdje je upinjao od početka do kraja. Da je bio na limitu non stop, kako kaže pitanje kakvi bi sve bili rezultati, ali isto tako da li bi to značilo i više padova.
  12. Dok ne vidim rezultate, ne vjerujem ništa . I pleh tulumbi.
  13. Jozo Mlinar kaže da će Yamaha profitirati u sljedećoj sezoni, jer Ture mlado, Fabio i On imaju različite stilove vožnje, pa će moći da naprave vozljiviji motor za sve. Maaaalo sam skeptičan, ali neka im bude. Po njegovim riječima Ture će se brzo adaptirati, iako prelazi na potpuno drugačiji i motor i gume. Nešto mi mnogo kuju baklavara u zvijezde.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja