Jump to content

Moto Zajednica

sashac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3254
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sashac

  1. Lepa voznjica,i mi volimo samocu i voznju,pa te razumem.Cim je grupa,tu nestaje neka car.Ima svojih rizika,ali je najlepse.Bravo za turu,skroz je lepa.Ali ajd samo jedna zamerka,ako smem,tj.savet.Znam da je besparica,ali nitro kaciga na takav put,i u takvim vremenskim uslovima...Pa ti od maglenja nisi mogla lepo da vidis,ili gresim?
    1. Bruno 68

      Bruno 68

      to nije motor to je lokomotiva

    2. sale-kum

      sale-kum

      Primetio sam da naši drugari Seba i Boban polako stiču trade mark i van ovog foruma.

    1. Prikaži prethodne komentare  18 more
    2. Kowalski

      Kowalski

      281km.u momentu pada ??? Dobro da je išta od njega ostalo.Žalosno što su oni tu oko nas i izgledaju NORMALNO a daleko su oni od normalnog.Pogledajte snimak Darka SB kakva budala moraš da budeš pa da,skoro u majci,papučama i bez rukavica ovako voziš da se nadješ da društvacetom na pićenceu u kafencetu a možda je i onaj išao isto da se nadje,ali nije stigao....ni ovaj neće dugo sa ovakvim divljanjem.Samo kako im stati na put ?

    3. Svaler

      Svaler

      @Kowalski да се мери IQ приликом полагања за мотор?

       

      Ах да, такви и немају дозволе

    4. LuckyVladano

      LuckyVladano

      Koliko vas ce da smanji gas nakon sto ste odgledali ovaj video? Ako vas bude, smrt ovog momka na snimku nece biti uzaludna

  2. Isao bih ja na Hilandar,ko sve ide...
  3. Ako je scarver,ne mooras da stavljaas slikee...
  4. 80 evra,sad su mi stvarno visak...
  5. 80 evra neka nekoga usreci ova lepa kaciga.
  6. 0646825522.
  7. Mene niko ziv nije nazvao.Sa obzirom da je limuzina,sto se mnogo bolje prodaje od karavana,sa dva seta guma,opremljeniji od tvog,,,onda si ti srecan covek.
  8. Mi smo se ozenili za Primere.Niko ni da zovne jbt...A auto odlican,skroz na skroz,i za male pare.
  9. Ja nemam vremena,tako da mi je vec u garazi. Ne kapiram te tripove kao kriziram trt mrt...jebe mi se i za motor i za voznju.Ja kad vozim vozim,a to ne mogu po ladnom asfaltu,a da vozim ko baba ne pada mi na pamet...150 konjica je to...
  10. Kaciga je bukvalno kao nova,sem jednog maleckog ostecenja laka(ali samo laka)nastalog od cuske jedne,kad je moja supruga slucajno ocesala.To je vidljivo bas kad se zagleda.Pin lock ima,vizir bez ostecenja.Ima i svoju torbicu.Cena 100 evra.Xs velicina,kao sto pise u naslovu.Prelepa kaciga ali bas.Kolor sema vrhunska.Obradujte svoju lepsu polovinu sad pred Novu godinu.Slova imena ce biti skinuta...of course...
  11. Kupljeno.
    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. sashac

      sashac

      Pa prihvatili su nam zahteve...ahahahahah

    3. gajdar

      gajdar

      Nadaj se da će registracijiu podeliti na mesece...!Imaš u bosni takvu registraciju, ali za 6 meseci košta ko 12 meseci ovde. I ako dozvole na mesec dana opet će najjevtinije biti za 12 meseci zbog popusta na količinu.

    4. mradomir

      mradomir

      Oće, al' kad na vrbi...

  12. Videla me,kad naidjosmo,dala gas i krenula.Srecom sam je procitao,pa sam na vreme kocio...Koji je kurac zenama za volanom,definitivno mi nije jasno.

    1. Disko Nindža

      Disko Nindža

      Tebe videla, a u glavi joj Djura sa petog sprata s kojim se kecala u sredu....mozda licite pa se zbunila sirota :)

    2. Best

      Best

      A jel si je mozda pitao da je slikas? Ono Domaci but i guz

    3. sashac

      sashac

      Vidis nisam se setijo

  13. 300 evrica...sica.
  14. sashac

    Motor do 1500e

    Crni Jevto,pa jos nisi prodao sokocalo...
  15. Izvinjavam se Bokicici,ja sam malo nervozan,zbog neke problematike,poneo sam se nadrkano,i zao mi je zbog toga.Takodje i Maxteru.Oprostite obojica,verujem da ste ok momci,i ja sam,ali eto ziv sam covek,pa nekad odlepim.Oprostite obojica jos jednom,na mom ruznom ponasanju.
  16. Lepo si ti to objasnio,ali sandisk je jedna firma.Nema dve.Drugi proizvodjac kur moj.Oznake nemaju veze sa vezom.Ali to je sve nebitno.Kolega Mario me nazvao,dogovorili smo se za 2 minuta,razmenili robu,i cao.Tako to rade kolege,a ne palamude do besvesti.
  17. Batice,uz svo duzno postovanje,kao kolegi bajkeru,i coveku.Trolujes mi oglas neistinitim informacijama,zapeo si za neke kartice koje nemaju veze sa mojom,i uporan si ali bas.A pri tom nisi ni kupac.Koji je tvoj krajnji cilj,ne razumem.Sta ti vise nije jasno.Ok,mozda ja imam komplekse kako ti kazes,ali kako da nazovem tvoje ponasanje?Ja bih ti lupio ban jedan,pa razmisljaj o svojim kompleksima.Ovo zaista nije u redu.
  18. pp
  19. oprosti im boze...ne znaju...Hajde malo edukacija ovo ono,da se smanji lupetanje. Pa gde ti nadje da spominjes lupetanje. Evo ti link sa bas tom sto ti volis http://www.ebay.co.uk/itm/New-SanDisk-Extreme-Pro-micro-SD-XC-64GB-Class-10-U3-95-MB-s-For-Go-Pro-Hero-/282000748462?hash=item41a88defae:g:oPEAAOSwGYVXC84s a ako budes zelio dodatno da se informises poslat cu ti link i sa realtime testiranja kartica da se upoznas sa tematikom. Moja namera nije bila da ti kvarim oglas niti da komentarisem cenu za koju prodajes kameru, zeleo sam da postavim vise kao info ali sad nema veze. Ovaj post je samo zbog edukacije i zemlje Ne vidim zasto te pogadaju komentari kad sam znas sto nije u radnji je polovno I nema cenu novog. @bocca_bastard evo ja podelio Pozdrav sve ok.Vidim da si nepismen...Ovo je moja kartica http://www.ebay.co.uk/itm/Sandisk-SDSDQXP-064G-G46A-64GB-microSDXC-Extreme-Pro-Class-10-UHS-1-95MB-s-/301779738412?hash=item4643795f2c:g:V7wAAOSwLnBX6oR8 I ajd skini mi se sa vise sa objasnjenjima glupim za siroke narodne mase.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja