Prešao je 30 i neku hiljadu, čuje se samo 2 min dok se malo ne zagreje. A počeo je pre 4,5000km da se čuje. Videću sad kad zamenum ulje da li će stati. Sipam sintetiku 15w 50
Meni je ler oko 1200, nisam skroz siguran. Leti pali hladan bez sauha i gasa na prvu. Zagrejan vergla par sekundi i mora gas. To me malo nervira, videću uskoro da li će se promeniti.
Mene nervira što kad ga palim a zagrejan je hoće da vergla malo duže. Hladan pali na prvu. Sad ću staviti nov aku i svećice oa ču videti da li će se nešto promeniti.
Nemoš to tako lako pregrejati, možda kad bi turirao u mestu do besvesti. Jel imate neku preporuku za svećice ngk, denso...? Sledeće nedelje bi trebalo da uradim kompletan servis
Nije čovek rekao koji merač ima.
Možda je oblajznuo navoj na karteru... Meni se to desilo na prethodnom motoru kada je majstor zeznuo lozu pri zameni ulja. Posle je morala da radi ureznica i drugi šraf.
Verovatno onaj što se šrafi kao čep za ulje. Kad smo kod ulja samo da prenesem da sam prezadovoljan Silkolenovom sintetikom Pro 4 15w 50, evo treću sezonu ću sipati. Oko 900 din je litar sa popustom, Mann filter 680 din
Možda se začepilo nešto u uljnom kanalu, ja bih rekao da je to previsoka temperatura. Obrati pažnju narednih par vožnja. A možda i merač brljavi što bi bio najbolji scenario :-)
Mislim da je ovaj najjeftiniji http://www.kupujemprodajem.com/ES573I-Retrovizor-Suzuki-GSX600-750f-98-18414404-oglas.htm?filter_id=69008574
Jesi siguran da nije običan migavac zatamnjen?
Ja ne videh F-a da valja za te pare. Mislim da nije na ceni jer nije atraktivan, većini je ružan. A definitivno nema boljeg turera u tom cenovnom rangu.
Imaš sraf čini mi se sa leve strane. Nek ti neko pošalje user manual u pdf-u ako ima. Ima rupa bočno na plastici u visini fara.
A za otvaranje može i rerna da posluži, čak mislim da je i bolje rešenje od fena.