Jump to content

Moto Zajednica

Nemanja_zem

Članovi
  • Broj tema i poruka

    736
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nemanja_zem

  1. @DjoleRaven nisu isti migavci, ali verovatno mogu da legnu. Bobane ja sam uzeo lanac i lančanike prošle godine iz Luisa, bio na akciji zlatni DID. Prati možda i sad naleti Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  2. Hahah kod Jevte se ne baca dok rezanci ne isplivaju [emoji16] Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  3. Odmah da kažem da sledeći mogu u nedelju [emoji1] Ajde ljudi da budemo drugovi i pustimo Jevtu da časti [emoji16] Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  4. Ja radim u 5ak do 2 ujutru, tako da bih tek oko 10 mogao da krenem. Ako većini odgovara subota onda može. Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  5. Ti ga Bobane sredio u fullu, aj kad se vidimo da probam tvoj motor da vidim da li se primeti neka razlika u bremzovanju. Vreme je za okupljanje, jel odgovara sledeći vikend, jbg izlapeće pivo [emoji482] Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  6. Ja našao preko grupe na fb. Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  7. Prednji ili zadnji?
  8. Valja promeniti malo, da nisi probao nikad ne bi znao. A na krmaču uvek možeš da se vratiš, makar na 650.
  9. Nema hvala nego pivo da platiš! :-D Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  10. A baš želiš sam da menjaš?
  11. Zadnja, fabrička dimenzija Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  12. Aj nešto ćemo smisliti. Jel treba nekom polovna Michelin PR1 guma? Čepovana je ali dobra. Ravnomerno potrošena, nije kocka. Cenim da je na 50% ili jače Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  13. Laloš prvo predloži gde ćemo jesti, pa posle gde ćemo u vožnju
  14. Nađi od novijeg modela ako te nervira sisa
  15. Nije lako prilagoditi sve tako da ti odgovara. Ne smeš tako lako odustati
  16. Vidim na slikama da nemaš fabričke tegiće, moguće da su ovi dosta lakši i zato ima više vibracija na heblovima. Pokušaj sa originalnim, možda pomogne.
  17. Zašto motor na doboš? Lep je baš
  18. Pivo za čoveka!
  19. Ja isto sipam silkolen, odlično ulje. Oko 950 din/L je full, 850 polu. Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  20. Ja 3 godine (oko 20k km) sipam 15w-50 full synt i zadovoljan sam, ne planiram da menjam. Mislim da većina sipa polu synt iste gradacije. Šta god sipao menjaj na 5, 6k i nemaš brige. Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  21. Pitao sam, ima sa zadnje strane fara dva točkića. Jedan za visinu, a drugi za levo-desno Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  22. Ja ne znam ništa o njemu, ali dobar drugar ga vozi pa mogu da ga pitam. Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
  23. Čućemo
  24. Niko nije odgovorio Duletu za grane, ja iskreno sumnjam da pasuju. Bobane mi ovde propagiramo zdrav život, znači samo pivo i pečenje bez cigara. A da, Jevta časti kad se okupimo
  25. I mene zanima isto za sličnu ženku (168cm, 57kg). Jel može broj telefona pa da naiđemo da vidimo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja