Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Matrix stop svetlo problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vršac

Posedujem Keeway Matrix 50 RS i imam problem sa polugom kocnice, naime kada je motor upaljen a svetla ugasena i stisnem kocnicu pali se pozicija bez stop svetla???! Kada je prekidac svetla na poziciji ili kratkom svetlu i pritisnem kocnicu normalno radi stop svetlo?! Sta bi to moglo da bude?! Unapred zahvalan?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

koja pozicija se pali, prednja ili zadnja? Ne razumem te najlepse, da nije mozda pogresno namestena zadnja sijalica, pa da ti prilikom stiskanja kocnice pali manju zarnu nit koja bi trebala biti za poziciju a kada upalis svetla da se pali nit za stop?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vršac

Sta sam danas radio?! Ubacio sam led diode u kofer i povezao da svetli sa svetlom tako sto sam razvalio ceo zadnji deo skutera blankirao zice i povezao!Kako sam povezao?! Keeway ima tri zice koje vode do zadnje svetlosne grupe (ne racunam zice za zmigavce), crna to je masa ljubicasta za poziciju i zuta za stop svetlo, zasekao sam masu i obmotao blankiranu zicu oko nje izolovao izolir trakom, pa ponovio postupak sa zicom pozicije. Primetio sam da na kucistu sijalice masa ne lezi dobro jer se plastika koja je drzi odvalila ali opet drzi! Nisam pametan?! Radio sam ovakve stvari vise puta i sve uspesno ali me danas nesto nije htelo?! Pomagajte....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Vršac

Za Damira, kada stisnem kocnicu a ugasena su mi svetla ne pali se pozadi ni stop ni pozicija ali se zato pali pozicija napred. Kada su upaljena svetla a stisnem kocnicu sve funkcionise kako treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja