Jump to content

Moto Zajednica

Pauk

Članovi
  • Broj tema i poruka

    898
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Pauk

  1. Au jebote,ladno me zvao lik u subotu,pita jel moze jedno pranje motora,Dane ovde,ja reko u Donjem Milanovcu sam,ajde kada se budem vratio,on veli ja putujem posle,ok,ajde onda sledeci vikend ,reko srecan ti put gde god ides....Pa da sam znao da je to taj DANE i gde ide pa vratio bih se odmah za BEOGRAD da mu sredim masinu i da ispratim cara kako doolikuje na takav put,SRECAN PUT MAJSTORI,NEKA JE BOG SA VAMA,i javite kada se vratite,bice mi zadovoljstvo da vam skinem prasinu svih zemalja kroz koje prolazite sa vasih ljubimaca!
  2. J a sam se juce vracao iz D.Milanovca i negde pre Golubca su mi u susret naisli 8,9 likova na coperima,naravno pozdravio sam ih a oni uzvratili,jel to ta grupa?
  3. Koliko sam ja svatio od junaka ove price(neka ne zameri ;D),dok sam mu JA prao motor on je bio sa TOBOM,a kada je dosao da preuzme motor bio je cistiji od istog,tako da ko je koga tu prao ne znam!Salim se naravno,Ceha sam upoznao juce a tebe Endurce licno ne poznajem,ne bih voleo da mi neko zameri,ipak nije naivno saliti se preko foruma,moze neko pogresno da svati,uz duzno bajkersko postovanje prema obojici-bez ljutnje! ;D
  4. Au stvarno,ajde da se vadim na vrucinu,stvarno je toplo pa nisam svatio odmah,ma perem sve,samo da placaju ;D
  5. Sva sreca pa je bio mrak kada je preuzimao motor a i jos je crne boje tako da se nista nije videlo ;D,salim se naravno,ozbiljno prilazim svakom pranju,da ja ne pricam u svoje ime najbolje ce presuditi drugi!
  6. Ja se izvinjavam Endurcu jer sam mislio da me je on pitao za pranje pa sam se njemu obracao u odgovoru,tek sada sam video da si me ti Peki pitao,sve u svemu manje vise isti je odgovor ;D
  7. E,bogati Endurac,pa sljaka ;D, juce je bio bas Ceh na pranju i cini mi se da je rekao da je bio sa tobom na picu dok sam mu ja prao motor ili tako nesto slicno,svi koji su bili su zadovoljni odlazili ,ili su par tako izgledali ;D,to mi je u principu najvaznije najvaznije,svrati i ti na pranje,da se upoznamo,ne boj se, necu da te oderem ;D
  8. super ideja,a jos bolje je kada ljudi ideje pretvaraju u stvarnost,naravno stajem u red za cetkicu ;D
  9. Nisam ga poznavao a placem kao da mi je najrodjeniji!Neka mu je laka zemlja
  10. Ajmo ljudi sada malo lepse teme,da sam znao da ce ovako biti ne bi ni zapocinjao temu,ajde recite sta vam se lepo desilo na moto skupu,da neki koji tek trebaju da pocnu da posecuju i ja sa njima znaju da posle kise ipak sunce sija!
  11. Neka mu je laka zamlja
  12. Srecno i neka je Bog sa vama!
  13. A za poliranje auta se javi,sve zavisi od toga u kakvom je stanju auto i sta zelis,svakako 1000,2000 din. manje nego u perionici,i verovarno bolje
  14. Hvala puno na reklami ,a pre svega mi je drago sto si zadovoljan,vidimo se uskoro!
  15. E svaka cast stvarno,sledeci put i ja krecem
  16. E u pi..u mat..inu,tek sada da vidim za izlet,e .ebo me i kompjuter i internet,a celog dana se dosadjujem,no bice prilike,a ja se iskreno nadam da ste sada vec stigli i da ste uzivali u voznji i da cete uzivati u klopi i drustvu.Jos jednom u piz.u lepu!
  17. Ma jeste,mislim zaista sam poceo kontra da razmisljam od onoga sto procitam otkad se druzim sa vama!
  18. Da da,svidja mi se stvarno,legalno i indirektno objasnjenje
  19. A jeb..a,a taman sam se nadao da ce ta kinta od putarina da mi ode u benzin,pa onda koji kilometar vise...
  20. Znaci jos jednom,da se razumemo,mislite da nije nikakav prekrsaj da se stane pored automobila koji placa ,i kada se podigne rampa prodje polako,bez cimanja, i ako ima kamere na rampi i motor je registrovan,sa vazecim talicama?Da li to neko stalno radi ili je mozda pricao sa nekim od putara na tu temu?
  21. Naravno,poliranje i pranje se odnosi na motor,a podmazivanje i podmazivanje na lanac
  22. Evo na sugestiju nekih kolega ubacicu u ponudu i CISCENJE I PODMAZIVANJE LANCA!Dakle da podsetim,lokacija je Celopecka 14,od kafica Tramvaj ka Visoj poslovnoj prva levo,od 17h,subotom i vikendom uglavnom ceo dan,pozeljno pozvati pre dolaska,pogotovo vikendom 063 7 817 817,pa ko zeli da osvezi svog ljubima temeljno neka izvoli!
  23. Aj neka mi neko kaze gde mogu da kupim taj Famil?
  24. Naravno
  25. Yoman,eto prilike da ti uzvratim za diskove,javi se kada hoces pa da ti ozivim ljubimca!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja