Au jebote,ladno me zvao lik u subotu,pita jel moze jedno pranje motora,Dane ovde,ja reko u Donjem Milanovcu sam,ajde kada se budem vratio,on veli ja putujem posle,ok,ajde onda sledeci vikend ,reko srecan ti put gde god ides....Pa da sam znao da je to taj DANE i gde ide pa vratio bih se odmah za BEOGRAD da mu sredim masinu i da ispratim cara kako doolikuje na takav put,SRECAN PUT MAJSTORI,NEKA JE BOG SA VAMA,i javite kada se vratite,bice mi zadovoljstvo da vam skinem prasinu svih zemalja kroz koje prolazite sa vasih ljubimaca!