-
Broj tema i poruka
4305 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: vlajko
-
-
Svaka cast na entuzijazmu i brzini tako se to radi ;D ili tako ili nikako! Sto se okupljanja tice moze,nadam se da ces ubrzo srediti makinu a do tad da se organizujemo ima nas .Danas se slucajno upoznah sa Scapolom te popricasmo malo o nasim lepoticama a Vama evo slike do vidjenja Honda cb 750 f '81 8750km
-
Pre par dana sam oprao motor u Zivka Davidovica (malo pre pumpe) za 150 dinkosa! Sredstvo, pa voda pod pritiskom, pa sapunica i sundjeri pa glanc Dadoh mu 200, a motor je bio ovakav:
-
Hvala, da prodje malo gungula pa stizem ;D
-
Odlicno, skuva se u ovoj mojoj, kazi kad i gde da dodjem i eto me Unapred hvala Vlada
-
Vlado svaka ti cast ;D ,inicijalna kapisla je najvaznija! Ako dozvole obaveze idemo ja i moje dve drage , a u zamrzivacu imam kilo nekog mesa iz Leskovca taman bice dobrih cevapa...Fudbal ne igram ali navijacemo i bodriti nase! A i gledanje u dalj nije losa disciplina
-
Pa ne bi se razdvajao, taman sam sve sredio i nazuo nove opanke, jos se mislim i plin da joj stavim samo da nam se Bokilic malo rastereti s poslom... mada kad bi neko izvadio 2.5 soma, mozda bi i dao..sve ima svoju cenu i "svako zadovoljstvo se placa-rece zec i skoci na jeza" :-X
-
Svakim danom se sve vise vezujemo Lepo i vitko se probija i kroz grad iako imamamo 320 i neki kg+saputnik=nema veze...Malkice duva na auspuhu ne znam dal da krpim - svi se lepo sklanjaju kad zagrmi Mislim da je ovo tipicno muski motor cik da vidim jednu zenu da ga jase ;D
-
Samo za zaljubljenike u Honda klasike
vlajko je odgovorio članu lord_oblivion u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
-
Samo za zaljubljenike u Honda klasike
vlajko je odgovorio članu lord_oblivion u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Evo i moje lepotice iz '81 gazena svega 8000km! -
Evo i ja da se javim na ovu temu- skoro postah vlasnik iste i posle emza sta reci...Veliki, jak,tezak,precizan menjac, adrenalin lepo puca kad se razvuce ;D. superioran osecaj u saobracaju. Gomila gvozdja pod nogama, greje kao furuna, trosi kao kec, ali vredi. Priliku nisam ispustio jer presla je svega 8000 kom, prvi vlasnik ,prva boja! Jednom registrovana i parkirana u garazu, podmazivana i cuvana od strane starog bajkera. Mucio sam se sa rdjom u rezervoaru, slavina ah, ciscenje karbona, menjanja ulja i kocionih creva, za gume sam se pomucio ali ima lik u Pancevu, i sad Grrmm, prede kao macor, a u njemu lav! Videcemo kako i koliko ce trajati, ali mislim, ipak je to star motor i bilo bi bolje da zavrsi kod nekog bogatog kolekcionara , jer ja prelazim puno kilometra u raznim uslovima! U nacelu bi se mozda menjao za neki kle ili klf ili africu ili nesto sto je napravljeno da se aka a honda je city bike ali ne ovde! Evo i slike i kolege vidimo se
-
Vozeci raznorazne krseve 20 god. X puta mi se desilo da me sarac izda u pogresnom trenutku i naravno u p.m..ini. Pomagali su mi nepoznati ljudi, taksisti, vulkanizeri i sta ti ja znam ko sve, ali sam se dovlacio kuci na 2 tocka. Mislim da je vrh bio u volvoom servisu u zemunu: trazio sam da nasteluju paljenje na emz-u, a oni me gledaju belo dok neko rece e zna Mile(lupam zaboravio sam ime) I tako...a u kumco servisu na nbgd-u: a pa neznam ti ja to...ja samo elektroniku...Pre desetak godina u pola noci negde u Vojvodini sa kecom osta bez gume a rez. nemaa.. i dade mi covek..hvala mu.. Sutuacija milion a fora s maramom je odlicna nisam znao..Medjutim kao i za sve u zivotu moras da se iscimas, zamolis, pitas, izvinite,hvala, do vidjenja.. i naravno nositi alat sa sobom
-
Ljudi, nazalost honda nije gotova, slavina me zeza a gume su iz '81 jako mi ja zao ali necu moci sa Vama :'( bar ne ovaj put! Ako neko hoce imam rezervaciju na mene i dragu u bungalovima pa da ne otkazujem javicu na p.p. Pozdrav svima, srecna i ugodna voznja
-
Tja,bio je nesto zanesen..ko? sta? aha? ali dobro, vazno da ima mesta stvarno lepo izgleda , jedva cekamo! Samo da honda bude zavrsena bice to odlicno testiranje . jos rezervoar da sredim od tridesetogodisnje rdje , karburator i kociona creva..nadam se bice gotov na vreme a ako ne tu je verni emzo Pozz
-
Sad zvao "Vodopad", razgovarao sa Zoranom, ima mesta prenociste sa doruckom 1500 din.-rezervisano ;D
-
Draga i ja idemo sigurno, samo da honda bude gotova :-\ .nadam se da ima mesta sad cu da zovem
-
Kapiram da bi ga dao i za 600e, a motor je stvarno presao 2850km! Dule je ljubitelj i vrstan poznavaoc mzova, tako da mozete kod njega i odrzavati makine! Svi smo uzeli japance i garaza je tesna a dzep naravno plitak! Drugi mozda i 350, mislim da treba dihtung od dekle da se stavi,otici pa pogledati. Po meni dobar mz vredi 600e, a u oglasima svasta ima..
-
Prvi je moj MZ, drugi cene 400e registrovan je , a treci nikada nije registrovan, presao je 3.000 km, cene ga oko 650. Na Vidikovcu su ! Dule 063/368836 a ja sam Vlada
-
Ljudi pomagajte! Obecao sam drugaru da ce naci ali ubi se i nema ???, radi se o yamahi HJ 900 f od '83 do' 94 (ne zna joj se godiste?)... I ako neko ima pri ruci link za hondu 750 CBf '81 (ja imam za CBf2) Unapred hvala
-
Ocem, Sutra idem do ortaka slikacu sva tri, pa kacim predvece
-
Pozdrav svima, evo i od mene nesto: juce postah vlasnik honde 750 cbf te moj emzo postoje visak ???, jos ga nisam dao u oglas jer taman ga sredih kad ulete honda u fabrickom stanju sa predjenih 8000km! Ubulio sam se do guse ali to se ne propusta!Inace mz je skoro ofarban metalik bordo, taze registrovan, masina odlicna, givi nosac+kofer, nov akumulator,copava, struja resena zauvek sa reglerom od moskvica i cena 650e.To je 251 "90 god. ne rade cajgeri, za obrtomer treba promeniti sajlu , a za brzinomer sam kupio digitalni bezicni od bajsa...Jos se lomim oko prodaje jer hondu nisam posteno ni provozao, imam problem sa rdjom u rezervoaru i jos neke sitnice..a registracija poskupljuje od sutra.. Moj drugar Dule, ima jednog lepotana 251,vredi pogledati mislim da je oko 600, a u istoj garazi od njegovog kuma ima takodje 251 ceni je 400.Svi smo dosli u posed japanaca ali zivimo u Srbiji pa su dva motora veliki luksuz. Registracija je oko 7000 jos danas a koliko ce biti od petka videcemo.Toliko od mene Vlada
-
Pozdrav svim ljubiteljima dobrog gvozdja, ja sam Vladimir a tepaju mi Vlajko. Trenutno sam na Zvezdari a vozim od obdanista maltene, Ovo shvatam kao priliku da covek koji vozi motocik postane urbani bajker u pravom smislu te reci.. Osim virtualne, nadam se i ostalim vidovima druzenja i predjenih kilometra ;D Vidimo se negde..ako ne i pre..
