-
Broj tema i poruka
4305 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: vlajko
-
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
-
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
Brisali vizire..ovo ono, a i nesto mi ladno bilo..Pa smo lagano 120jes Drage moje dame, Ovo je prilika za Vas Fensi varijanta gilipterke -
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
-
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
-
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
Pa to smo se dogovorili Nego, de je cupava devojcica? -
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
Jutro -
Aktivni Ves Cheris - Porucivanje na tel 060 50 40 606
vlajko je odgovorio članu zextreme u Odeća, obuća
To Care! Sto mi danas ne rece? Kad bi jos to stiglo pre relija.. -
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
1. Losmi Capo i Liki Capo 2. Daki 3. Vlajko i Olja 4. Vlada Afrika 5. ssnupi 6. caponord 7. MarioZ 8. zec 9. Aky 10. kobra i Mikelewv 100% -
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
Brate mojne se ljutis. Za DDK sam otisao na 25 maj ;D Pa bolje da triput pitam, negro da skitam To mi najbliza pumpma od svih.. Nego Daki mi se ne javlja Ustajem u sedam i garant cu zaboraviti nesto..Zdrr -
Red Bull, pa jos odpozadi..kuku und lele. Ljudi jos par dana ;D Valjda ce vise i ova bljuzga da se ispada... Negro, moj mali doprinos svemu..bice pustanje muzike Vama ;D U vecernjim-jutarnjim satima.. ;D E sad, moj trip je malo drugaciji od uobicajnih.. Potrudicu se da svima bude lepo ali kakva muzika Vas radi? Iskreno postujem stariju muziku, ali ovo je 21. vek i hvala bogu sve nam je dostupno..Na hardu imam oko 300 giga, i to je moje licna arhiva..pored 5-6 metara ploca..Kopam sada i one stvari koje su malo u naftalinu ali bice to dobro.. Ponesite pozitivna naelektrisanja i ostalo je lako. Ovo su nasi izduvni ventili, bezimo od surove budjave stvarnosti i za takve stvari se zivi! PozdraWlada
-
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
Losmi izgleda da si ubo pravi termin..Govno je i danas padalo, ali sutra nece..A i osta mi kisno odelo u Labosu..Kao i bocni koferi..Zato imam avtomatsko pomazivanje bY Arakis..prsce za sve pare.. 1/10 skota ojlera Da ne promasim..Jeli pumpa kod plavog mosta? I kako cu da ustanem kad ne mogu da zaspim do zore?.. Slatke muke ;D -
Joj kad kazes metemo...licis na mog deku ;D
-
Pazi gosn. Djuntina narudzba nije losa.. Kada bi se smanjio stop, povecala slova..i malo bolje odradilo unitrasnost trougla.. Nije me mrzelo nocas da pustim drugarima sa spiska pp-ove..Ipak ima more tema i covek ne vidi sve.. Bice ovo jedna dobra nalepnica, akcija se siri i mogucnosti povecavaju..Sad kad se neko iznervira i izbaci novi dizajn... Zezam se, super nam je zezanje ;D
-
Glasanje (nalepnice-bezbednost) - Dizajn
vlajko je odgovorio članu pogano_celjade u Motoristi Na Drumu
Al se zahuktalo ;D ;D -
Izgleda da je stotka regularna cena...I sve u fuulu sto bi rekli.. LM drugar mi kaze da je reka LIM ludmilo i da je tamo oko 10 evra... Zna li neko nesto o tome..? Ja na ovo moram didem, kao i paraglajder i jos ponesto..Pozz
-
@ Ranko http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=53630.0 ;D
-
Cek malo..A STO bi isle samo na visetockase? Sta fali i da na koferu, i kakizi i autu bide MOLIMO BRE CUVAJTE NA YEA MOTOCIKLISTE!!! Uhh uuff :o
-
Koje nalepnice? ;D p.s. sash da vidis sta marketin radi
-
Organizacija ce sigurno biti na visokom nivou ali. mora ali.. ipak nije lose imati u kuferu neko parce slaninice, kulena or prshute Silno se ogladni od silne voznje, ali vec i pomisao da imas pozadi koji zalogajcic..smiruje burgije po stomaku.. Pljoska zabranjena zakonom.. Zato guarana nije, pa ako vas Kapetan Kocha vodi..ne daj te mu istu
-
Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.
vlajko je odgovorio članu Losmi Capo u Predlozi za izlete i putovanja
Avia pupma ;D kod pavog mosta? Daki sutra jase lom kilometara..Stojko ga lebo A i Bole ga usi kad mu firma placa sve -
Ne vredi gosn. Djunta ;D Ja pa ja, i samo ja, pa zar JA treba nekoga da molim..? Oce bole ga Stojko i posle motociklisti su fini.. NISU.. to je sve bitanga do barabe..! ;D Nemoj da ti JA milu mamu.. al dok je bila mlada ;D Uhh, poJenta je da ce ljudi ovo lepiti i na motocikl i na kacigu, i na vrata od moto kluba i ... Normalno je da motociklista kaze ja pazim na ..komsinicu.. Dok nosis na kolima, umoljavas kolege vozace da i oni paze..uljudno kulturno i fino Misim jbte.. Napravimo dve ture..jednu finu za Fince a drugu za ostatak moto populacije...tipa: IMA DA TE RAZBIJEM!!! ;D ili KOME SMETAM IMA DA GA SLOMIJEM!! ;D ili LOMIM RETROVIZOR ZA ODMAZDU!! ILI ...?
-
Uff, bez uvrede, ali ova nalepnica izgleda kao da najavljuje horor film..ili putokaz za Drakulin dvorac ;D Plus nije jasno vidljiva i bla bla bla
-
Bravo Ugac Opcija br 2 naravno ;D I ovo drug na drumu je super..Mozes ispod da dodas one tragove guma iz mog/kumovog dizajna.. Ima mesta.. mali krivudavi tragovi..jedan ili dva.. ;D
-
Sama rec kaze MILO Gosce.. Domacini su mladi sjajni ljudi..Svakome topla preporuka za odmor..par dana i vishe.. 1300 din ful domaca klopa..Plus rakija i pivo...u neogranicenim kolicinama.. Sto mi i nije bas najjasnije ali ajde do OO Ima cak i net po sobama uz telke..I luksuznije je nego dole u fenci bungalovima.. Pozdrav ljudi i nadam se da necemo cekati 2011 za ponovni susret! ;D
