Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Odradise momci posao..i da se nisam bunio kod caleta-gazde uzeli bi mi 1600..Ovako 1200 i to im je mnogo..ali kad si u frci daj sta das.. Ispravljaju felne IMAJU 19 I 21 unutrasnju gumu..jedino ne balansiraju..ali kao bice i to.. Profi plus 2889-419
  2. Zokki centar S me je odjebo..kaze samo nove gume kupljene kod nas!!! Takodje ostali palamude..poludeh danas..Pre plavog mosta levo ima vulkanizer..on radi..
  3. Ko kaze da sam ja normalan..boze sacuvaj... ;D
  4. Igra sans Scubo nema licitacije.. osim u Triglavu
  5. Zato nosite mast za shuljeve kao obavezan deo opreme?
  6. Pusti pp Alji..on je odlican majstor..nick revolution http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&action=profile;u=2568 Inace imam slicne simptome..i dijagnoza je:emulzione tube..ali to je na ST..
  7. Stoko jedna, znas li kolko od jaganjaca smrdi prd? Ono sa Vlasine mi je dva dana meketalo ;D
  8. Aa!? Pitao bih te u 5 ujutru na 5 stepeni dal si baja ;D
  9. Vidi ti ove mlade narastaje ;D Samo raspali po neprijatelju
  10. Dobrodosao u sektu brate U manjini smo, ali svaki dan jacamo ST redove..
  11. Zbicemo redove u shumici
  12. Samo gace,skirpe, cebe i jorgan... Vunene carape ne moraju jos..
  13. Suva pita s kokosovim brasnom?
  14. Gresis shinko.. ves masine i ostala razna roba je u Bludnom potoku subotom
  15. A na Tebi ju.. je bezveze..bass
  16. Sve je super..sve je cool.. Ajde sta ste se rasplamsali.. Kepo je super lik..Zika cinimi se takodje..jedared smo sedeli neko vreme..I stvarno nema razloga za dalje..jednostavno prihvatite razlicitost drugih..i budite kulturni.. fini i vaspitani ako je to moguce. Videcu vas za 20-30-40 godina dal cete moci sami u wc..a ne na motor.pa jos i na neki tamo internet..
  17. Pancevacki buvljak.. ja cu ici sledece nedelje..pa mogu da kupim kome treba
  18. Jager..Stikliraj makadam.. put nema ime 13.9 km pa levo pa put nema ime 1370m Sta bre nema ime! opet levo i 1900m stigli ste u KPJ
  19. Evo i ja se dobrovoljno prijavljujem
  20. Mozemo i organizovano da krenemo iz Bgd-a.. Oko 15-16 h negde na izlazu..pa lagano..ako se izgubimo da nam ne bude dosadno.. KPJ KePoJebina
  21. Ma vazi.. Ali zato treca tura mora biti do OO i shire
  22. Jbga..trebalo je da pise molimo pazite..pa bi moglo i na kacigi i na kuferu.... ovako odseci JA i stavi srce Ajde Pogani.. ideje na sunce..dok ovo ono..sneg ce da padne ..
  23. POI-tacke u blizini: O BG-KP 145kmh
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja